Şu anda okuyorsunuz
Hollywood’un 10-dakikalık cilt bakım sırrını yeniden keşfet!

Hollywood’un 10-dakikalık cilt bakım sırrını yeniden keşfet!

Hollywood’un 10-dakikalık cilt bakım sırrını yeniden keşfet!

Maske devrimini başlatan maskeyle tanıştınız mı? GLAMGLOW®’un ilk ürünü olma özelliğine sahip kil maskesinin görünümü yenilendi! YOUTHMUD®Glow Stimulating Treatment, size seksi ve aydınlık bir ışıltı verirken, cildinize canlı ve yenilenmiş bir görünüm sağlar.  Hollywood’un 10 dakikalık cilt bakım sırrı olarak bilinir. YOUTHMUD hayatınızdaki önemli günlere karşı tek adımda kamera karşısına hazır bir görünüm sunar.

Dünya çapında 21 farklı güzellik ödülü kazanan YOUTHMUD’un efsanevi formülü içeriğinde kil karışımı bulundurur. GLAMGLOW’un patentli TEAOXI® yeşil çay yaprağı teknolojisi ve volkanik kaya cildinizin 10 dakika içerisinde aydınlık, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar.

TEAOXI teknolojisi sayesinde formülün içerisinde bulunan yeşil çay yaprakları güçlü antioksidan bakımı sağlar. Doğal kil karışımı ise cildin doğal nem dengesini bozmadan cildin kusurlardan arınmasına yardımcı olur. Volkanik kaya, süper peeling etkisi ile ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak cildin gözle görünür ölçüde daha genç görünmesini sağlar.

15 gramlık seyahat boyu, klasik 50 gramlık boyu ve 100 gramlık büyük boy tüp seçenekleri bulunur. GLAMGLOW hayatın sizi götürdüğü her yere ve ihtiyaca uygun boyutlarda YOUTHMUD seçeneklerini sunar.

 YAŞLANMA KARŞITI  İNCE ÇİZGİ & KIRIŞIKLIK BAKIMI  PÜRÜZSÜZLÜK  IŞILTI

YOUTHMUD Glow Stimulating Treatment İçerikleri:

★ TEAOXI Yeşil Çay Yaprağı

★ Doğal Kil Karışımı

İlginizi Çekebilir
botoks

★ Volkanik Kaya

KULLANIMI:

İnce bir tabaka halinde temiz ve kuru cilde uygulayın. 10 dakika kadar bekletin. Karıncalanma yapabilir. (bu ürünün çalıştığını gösterir!) Su yardımıyla dairesel hareketlerle temizleyin. Haftada 2 kez kullanıma uygundur cildinizin ihtiyacına göre sıklığını azaltıp artırabilirsiniz. Ardından nemlendirici uygulayın.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır