Şu anda okuyorsunuz
Küçük kuzenlerin hayvan dostuna İzmit Belediyesinden barınak kulübesi

Küçük kuzenlerin hayvan dostuna İzmit Belediyesinden barınak kulübesi

Küçük kuzenlerin hayvan dostuna İzmit Belediyesinden barınak kulübesi

İzmit Belediyesi, Elfin Nisa ve Bulut Ediş adlı küçük kuzenlerin talebi üzerine sokaktaki dostları için hayvan barınağı kulübesini teslim etti
Gültepe Mahallesi Sinem Sokak’ta ikamet eden Elfin Nisa ve Bulut Ediş kuzenler uzun süredir beraber bakımını üstlendikleri ve oynadıkları sokak kedisi için İzmit Belediyesinden hayvan barınağı kulübesi istedi. İki küçük kuzenin talebi üzerine harekete geçen İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri kendi hazırladığı hayvan barınma kulübesini teslim etmek üzere yola çıktı. 
SOSYAL MEDYADA TEŞEKKÜR YAĞMURURamazan Bayramı’nın 2. gününde Ediş kuzenlerin kapısını çalan ekipler önce bayramlaştı ardından kulübeyi teslim etti. Ediş kuzenler ve aileleri sosyal medya üzerinden İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve belediye ekiplerini teşekkür yağmuruna tuttu. Sosyal medya üzerinden kısa sürede yayılarak beğeni yağmuruna tutulan paylaşıma Başkan Hürriyet, “Her can bizim için kıymetli. Çocuklarımıza küçük yaşta hayvan sevgisini aşılayan tüm ailelerimize teşekkür ediyorum. Her zaman bu sevgiyi destekleyeceğiz” dedi.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır