Şu anda okuyorsunuz
YENİ YIL RUHUNU PAŞABAHÇE MAĞAZALARI İLE EVİNİZE TAŞIYIN

YENİ YIL RUHUNU PAŞABAHÇE MAĞAZALARI İLE EVİNİZE TAŞIYIN

YENİ YIL RUHUNU PAŞABAHÇE MAĞAZALARI İLE EVİNİZE TAŞIYIN

EN GÜZEL YILBAŞI AĞACI SÜSLERİ PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA

YENİ YIL RUHUNU PAŞABAHÇE MAĞAZALARI İLE EVİNİZE TAŞIYIN

Paşabahçe Mağazaları, yılbaşı ruhunun sembolü ağaçlar için birbirinden farklı dekoratif süsler ile evlere hareket ve neşe katıyor.

23.12.2020 – Ev ve yaşam alanlarının vazgeçilmez markası Paşabahçe Mağazaları, yılbaşı ağacı süsleri ile evleri yeni yıla en renkli şekilde hazırlıyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın parlak ve ışıl ışıl ağaç süsleri ve yılbaşı aksesuarlarından Swirl 2’li Ağaç Süsü, Diamond 4’lü ve 2’li ağaç süsü ve Snowflake 6’lı ağaç süsü yılbaşı ağaçlarına şıklık katıyor.

Kağıttan tasarlanan Titan Kağıt Çelenkler kırmızı ve yeşil olmak üzere iki farklı rengiyle dikkat çekerken, Rhea Kağıt Çelenk ve Kağıt Ağaç da yeni yıl ruhunu en iyi şekilde yansıtıyor.

İlginizi Çekebilir
Pandemi, alışveriş bağımlılarını online’a yöneltti

Evlere şans getirdiğine inanılan nar şeklindeki Nar Vazolar da farklı boylarıyla yeni yılda akla ilk gelen hediyeler arasında yer alıyor.

Yılbaşı ağacınızı en güzel şekilde süslemek için Paşabahçe Mağazaları ve www.pasabahcemagazalari.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır