Şu anda okuyorsunuz
PAŞABAHÇE MAĞAZALARI İLE YENİ YILA MUTLU BİR BAŞLANGIÇ

PAŞABAHÇE MAĞAZALARI İLE YENİ YILA MUTLU BİR BAŞLANGIÇ

Paşabahçe Mağazaları, sevdiklerinizle birlikte karşılayacağınız yeni yılı daha da renkli hale getirebilmeniz için birbirinden güzel yılbaşı ürünlerini beğeninize sunuyor. Paşabahçe Mağazaları kupalar, tabaklar, dekoratif objeler, rengarenk yılbaşı süsleri ve daha binlerce hediye seçeneği ile dekorasyon meraklılarını ve yeni yıl heyecanını sevdikleriyle paylaşmak isteyenleri mağazalarına bekliyor.

PAŞABAHÇE MAĞAZALARI İLE YENİ YILA MUTLU BİR BAŞLANGIÇ

Yılbaşı ruhunun sembolü ağaçlar için birbirinden farklı dekoratif süsler evlere hareket ve neşe katıyor. Paşabahçe Mağazaları’nın parlak ve ışıl ışıl ağaç süsleri ve yılbaşı aksesuarlarından Swirl 2’li Ağaç Süsü, Diamond 4’lü ağaç süsü ve Twinkle Tree Dekoratif Süslerle yılbaşı ağacınıza küçük bir dokunuş yapabilir ya da 2 farklı renkten oluşan Home Seramik Tealight Mumluk ile evinizi aydınlatabilirsiniz.

Yılbaşını anımsatan, üzerinde kardan adam ve hediye figürü bulunan XMas Seramik 2’li Kupa Seti kışın soğuk ve kasvetli havasına sıcak bir kahve ile eşlik ediyor. Yeni yılın en sıcak rengi olan kırmızı Electrum Seramik Espresso Fincanı ve Electrum Seramik Kupa yılbaşı esintisi barındıran hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Kardan adam ve penguen figürlü servis tabakları sofralarını şenlendirmek isteyenler için farklı bir seçenek oluştururken Snowman dekoratif objeler ise evlerde keyifli köşelerde yerini alıyor.Kupa, servis kasesi, servis tabağı ve pasta tabağından oluşan ‘Tinsel Stoneware’ serisindeki zarif çiçek desenleri yeşilin pastel tonları ile ön plana çıkıyor. Çam figürlü eğlenceli Glitter, Winter, Stars ve Tree Metal mumlukların ortama yayacağı birbirinden farklı hoş kokular evlere ferahlık getirirken Snow Tree dekoratif obje 2 farklı boyu ile evinizde yılbaşı ruhunu hissettiriyor.

Uzun yılbaşı gecesinin sonrasında keyifli kahve sohbetlerinize eşlik edecek Starry Night Seramik Kupalar da mağazalardaki seçenekler arasında yer alıyor.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
4
Kızgın
1
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır