Şu anda okuyorsunuz
Sanki bir melek

Sanki bir melek

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nde okuyan son sınıf öğrencisi Eda Nur Er, kendi sosyal medya hesabından ihtiyacı olan çocuklara yönelik bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor.

Aslen Ordulu olan ancak doğma büyüme İzmitli; Seda Nur, yılbaşında çocukları sevindirmek amacıyla oyuncak toplamaya başladı.

İnstagram hesabından hayırseverlere seslenen Eda Nur Er, yeni yılın ilk günü erken saatlerde kapı kapı dolaşıp, çocuklara oyuncak götürecek.

Eda Nur (14)

Çocukluğu İzmit Kapanca Sokak’ta geçen Eda Nur Er, “Dedem hayırsever bir insandı. Yardıma muhtaç insanlara karınca kararınca elini uzatırdı. Bu aile geleneği bana oralardan miras” dedi.

Hayırsever insanlarla devreye girerek, öğrenim gördüğü Afyon’da Ramazan’da erzak yardımı yaptığını da sözlerine ekleyen Eda Nur Er, “Bu arada metruk bir evde kalan bir kız öğrenci vardı. Eğitmenlerimizle devreye girerek onun bir yurda yerleştirilmesine aracı oldum” diye konuştu.

Hayırseverlerin mutluluğu, ihtiyacı olanlara yardım etmek olarak gördüğünün altını çizen Eda Nur adlı melek, bir çocuğun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapacağını sözlerine ekledi.

Eda Nur (14)

La Femme Nicomedia Genel Yayın Yönetmeni Meral Uçarı ile duygularını paylaşan Eda Nur kardeşimize çıktığı bu güzel yolda başarılar diliyor ve şunu ekliyoruz. Yeni yılın ilk saatlerinde bu melek, siz hayırseverlerden gelecek olan oyuncakları, ihtiyacı olan çocuklara ulaştıracak. Eda Nur Er, “Yıpranmamış olmak kaydıyla kullanılmış  oyuncaklar  da kabulüm” diye konuştu. Haydi bakalım ne duruyorsunuz? Eda Nur Er’e instagram hesabından ulaşın ve sizin de çorbada bir tuzunuz olsun. Mutlu yıllar.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır