Şu anda okuyorsunuz
ÖĞRETMENLER GÜNÜ İÇİN EN GÜZEL HEDİYE SEÇENEKLERİ PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA

ÖĞRETMENLER GÜNÜ İÇİN EN GÜZEL HEDİYE SEÇENEKLERİ PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA

Öğrencilerini geleceğe hazırlayan öğretmenleri mutlu etmek için 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde en iyi adres yine Paşabahçe Mağazaları olacak. Paşabahçe Mağazaları, 7’den 70’e herkese ve her bütçeye hitap eden zengin ürün çeşidi ve geniş fiyat aralığı ile öğretmenlerine unutulmaz bir hediye sunarak bu günü daha özel ve hatırlanır kılmak isteyen herkesi mağazalarına bekliyor.

Öğrencilerini geleceğe hazırlayan öğretmenleri mutlu etmek için 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde en iyi adres yine Paşabahçe Mağazaları olacak. Paşabahçe Mağazaları, 7’den 70’e herkese ve her bütçeye hitap eden zengin ürün çeşidi ve geniş fiyat aralığı ile öğretmenlerine unutulmaz bir hediye sunarak bu günü daha özel ve hatırlanır kılmak isteyen herkesi mağazalarına bekliyor. Değerli Öğretmenlerimize; 365 Lugat Vefa Kupa ve Kağıt ağırlığı Paşabahçe Mağazaları “Vefa” temalı kupa ve kağıt ağırlığı ile Öğretmenler Günü’nde hediye seçimini oldukça kolaylaştırıyor.“Bazı kelimeler çok güzel” sloganı ile oluşturulan Lügat 365 serisinde bulunan “Kadirşinas” “Cumhuriyet”, “Mütevazı” ve “Müstesna” gibi alternatifler de Öğretmenler Günü için çok değerli hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Türk sanatında ekol olan çok yönlü sanatçıların eserlerinin cam ile yeniden yorumlanmasıyla oluşturulan Yansımalar ürün ailesinde yer alan ürünler de Öğretmenler Günü için uygun hediye alternatifleri arasında yer alıyor. Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun eserlerinden ve Mavi Yolculuk Defterleri kitabından derlenen ve sanatçının orijinal el yazısı kullanılarak oluşturulan ürünler Öğretmenler Günü’nde öğretmenlere hediye edilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alıyor. Paşabahçe Mağazaları, Öğretmenler Günü’nde öğretmenini mutlu etmek isteyenler için hediye seçeneği olarak ‘İmza’ ürün ailesini de öneriyor. Seride, Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Selçuk Demirel, Alev Ebuziya, Emel Başdoğan ve Aydın Boysan’a ait özel ürünler bulunuyor. Aldığı hediyeyle öğretmenine unutulmaz bir an yaşatmak isteyenler için yazı/kalem setlerinden kitap ayraçlarına kağıt ağırlıklarından kum saatine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Paşabahçe Mağazaları, alışveriş yapmaya vakit bulamayanlara www.pasabahcemagazalari.com adresinden haftanın 7 günü 24 saat alışveriş yapma imkanı sunuyor. Online mağazadan Paşabahçe Mağazaları’nın ürünlerini inceleyebilir ve en güzel Öğretmenler Günü hediyelerini alabilirsiniz.

 

Değerli Öğretmenlerimize; 365 Lugat Vefa Kupa ve Kağıt ağırlığı

Paşabahçe Mağazaları “Vefa” temalı kupa ve kağıt ağırlığı ile Öğretmenler Günü’nde hediye seçimini oldukça kolaylaştırıyor.“Bazı kelimeler çok güzel” sloganı ile oluşturulan Lügat 365 serisinde bulunan “Kadirşinas” “Cumhuriyet”, “Mütevazı” ve “Müstesna” gibi alternatifler de Öğretmenler Günü için çok değerli hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Türk sanatında ekol olan çok yönlü sanatçıların eserlerinin cam ile yeniden yorumlanmasıyla oluşturulan Yansımalar ürün ailesinde yer alan ürünler de Öğretmenler Günü için uygun hediye alternatifleri arasında yer alıyor. Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun eserlerinden ve Mavi Yolculuk Defterleri kitabından derlenen ve sanatçının orijinal el yazısı kullanılarak oluşturulan ürünler Öğretmenler Günü’nde öğretmenlere hediye edilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir
paris

Paşabahçe Mağazaları, Öğretmenler Günü’nde öğretmenini mutlu etmek isteyenler için hediye seçeneği olarak ‘İmza’ ürün ailesini de öneriyor. Seride, Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Selçuk Demirel, Alev Ebuziya, Emel Başdoğan ve Aydın Boysan’a ait özel ürünler bulunuyor.

Aldığı hediyeyle öğretmenine unutulmaz bir an yaşatmak isteyenler için yazı/kalem setlerinden kitap ayraçlarına kağıt ağırlıklarından kum saatine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Paşabahçe Mağazaları, alışveriş yapmaya vakit bulamayanlara www.pasabahcemagazalari.com adresinden haftanın 7 günü 24 saat alışveriş yapma imkanı sunuyor. Online mağazadan Paşabahçe Mağazaları’nın ürünlerini inceleyebilir ve en güzel Öğretmenler Günü hediyelerini alabilirsiniz.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır