Şu anda okuyorsunuz
İzmit Belediyesinden çocuklara sürpriz

İzmit Belediyesinden çocuklara sürpriz

İzmit Belediyesinden çocuklara sürpriz

İzmit Belediyesi çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Belediye son olarak Akpınar TOKİ Konutları bölgesinde bulunan Hz. Ömer Camii Kuran Kursu’nda eğitim alan 4-6 yaş arasındaki çocuklar için güzel bir sürpriz hazırladı. İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın ve Muhtar Hizmet Masası Koordinatörü Süleyman Şen çocukların masasına oyuncak bırakarak Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı mutfak dolaplarını inceledi.

ÇOCUKLARIMIZ ÇOK KIYMETLİ

Çocukların eğitim aldığı kursta ekiplerin yaptığı mutfak dolaplarını inceleyen ve ertesi günü geldiklerinde çocukları oyuncakların karşılamasını istediğini belirten İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın, “Çocuklarımız bizler için çok kıymetli. Onlara aldıkları eğitim arasında küçük bir sürpriz yapmak istedik. Yüzlerinde bir nebze gülümseme oluşturabileceksek ne mutlu bize. Ayrıca çocuklarımız için her şeyin sağlıklı olabilmesi adına incelemelerimizi de yaptık. Her şey onların iyiliği için”ifadelerini kullandı.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır