Şu anda okuyorsunuz
BU VAHŞET CEZASIZ KALMAMALI

BU VAHŞET CEZASIZ KALMAMALI

Ankara’nın Haymana ilçesinde, çoban köpeklerine annesinden süt içen sıpaya saldırttırıp vahşice katledilmesine sebep olan Berat KAYA gözaltına alınıp serbest bırakıldı.

Annesinden süt emerken bir cani gelip köpeklerine parçalattıran bir insanoğlu…

Ama kanunlarda bu suçun karşılığı yok. Hayvana merhameti olmayanın insana merhameti olabilir mi?

Nasıl bir kin büyüttü ki içinde böyle bir caniliğe kalkıştı. Üstelik olayı cep telefonuna çekerek üzerine müzik ekleyerek sosyal medyaya koyuyor. Bu kişiyi cehennem bile kabul etmez. Berat KAYA gibileri asla toplum içinde olmamalı. O köpekleri de sevdiği için değil sadece içindeki canilik duygusunu tatmin etmek için besliyordur sanırım.Bir kez daha insan olmaktan utandım. Artık ceza yasasının acil zamanı gelmiştir. Yoksa cani ruhlu insanları hiç birimiz durduramayacağız, sesimiz duyulsun artık. Berat KAYA ve onun gibiler cezasız kalmamalı. Aynı zamanda şahısın yanında bulunan köpeklerde şahısın elinden alınmalıdır. Çünkü bu cani kişi köpekleri silah olarak kullanmaktadır.

HAYKURDER Hayvanları Koruma Kurtarma ve Yaşatma Derneği verilen karara tepki gösterdi. Ve şu ifadeleri kullandı: “Bu gün savcılık tarafından tutuklama istemiyle sevk edilen Berat KAYA adlı caniyi aldı karşısına hakim Türk Milleti adına. Baktı vahşet dolu dosyasına ve KARAR dedi! Serbest bıraktı, eve gönderdi. Kıytırık bir adli kontrol kararıyla…Bir kez daha BATSIN BU DÜNYA!”

Bence de Batmalı bu dünya!!!

İlginizi Çekebilir
PATİLİ GEZGİNLERİN YÜKSELİŞİ

Sevgili okuyucularım gelecek haftaya kadar sağlıklar ve esenlikler dilerim, sevgi yüreğimizden hiç eksik olmasın, saygılar efendim.

Zerrin Akıncıbaşı KAPLAN

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
1
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır