Şu anda okuyorsunuz
BAŞKAN HÜRRİYET MANCARLI PİDEYİ TÜRKİYE’YE TATTIRACAK

BAŞKAN HÜRRİYET MANCARLI PİDEYİ TÜRKİYE’YE TATTIRACAK

BAŞKAN HÜRRİYET MANCARLI PİDEYİ TÜRKİYE’YE TATTIRACAK

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in girişimleri ile geçtiğimiz günlerde 23 bin lavanta fidesi “Lavanta Dikim Bayramı” etkinliği ile toprakla buluştu. Etkinliğin ardından Durhasanlı kadınları evlerinde ziyaret eden Başkan Hürriyet kadınlarla birlikte mancarlı pide yaptı.

BU LEZZET İZMİT’İN DIŞINA DA TAŞINACAK

Kadınların üretimde olmasını önemseyen ve çalışmalarını bu doğrultuda yürüten İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet Durhasanlı kadınları evlerinde ziyaret etti. Durhasanlı kadınlarla mancarlı pide yapan ve ardından kendileriyle sohbet eden Başkan Hürriyet bu lezzeti İzmit’in dışına taşımak ve tüm Türkiye’ye tattırmak istediklerini belirtti. Başkan Hürriyet’i ağırlayan yetenekli kadınlar mancarlı pideyi ülke çapında tanıtmak için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını söylediler.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır