Şu anda okuyorsunuz
POZİTİF ENERJİYE AURA GÜÇLENDİRME İLE GEÇİŞ YAPIN

POZİTİF ENERJİYE AURA GÜÇLENDİRME İLE GEÇİŞ YAPIN

POZİTİF ENERJİYE AURA GÜÇLENDİRME İLE GEÇİŞ YAPIN

Fark yaratan seminerleri ile pozitif enerjinin kapılarını aralayan İpek Senem Aydın, YouTube kanalındaki “Aura Güçlendirici Meditasyon” videosu ile temiz, güçlü ve ışıltılı bir auranın temellerini atmaya yardımcı oluyor. 

Aura Temizleme Videosunu İzlemek İçin: https://www.kisa.link/OmZw 

Auranın temiz, güçlü ve ışıltılı olması gerektiğine inanan; bu doğrultuda yaptığı meditasyonlarla duyguları dengede tutarak pozitif enerjiye geçmenize yardımcı olan İpek Senem Aydın, bedenin ruhsal temizliğine aura güçlendirme ile yardımcı oluyor. Düşük enerji hissi, suçluluk, öfke, kızgınlık gibi hislerle; huzursuz, endişeli ya da tedirgin duygulara sahip kişilere aura temizliği ile negatif enerjiden arınmasına destek olan Aydın, zihinsel özgürleşmenin yol göstericisi oluyor.

Herkesin fiziksel bir bedene sahip olduğunu fakat birçok kişinin fiziksel bedeni çevreleyen enerjinin varlığından haberdar olmadığını söyleyen İpek Senem Aydın, auranın temiz olması durumunda ise duyguların denge üstüne konumlandığını belirtiyor. Çekim yasasına göre evrene pozitif enerji verildiği takdirde pozitif insan ve durumların kişinin kendisine çekildiğini ifade eden başarılı Thetahealing Eğitmeni, buna ulaşmanın en doğru yollarından birinin de aura temizlemekten geçtiğini vurguluyor. Kişinin negatif enerji saçıp saçmadığının kontrolünü de sağlaması gerektiğini belirterek düşüncelere dikkat etmeye çağıran Aydın, değerlendirmenin de bu süreç boyunca ne denli önemli olduğunu her fırsatta vurguluyor. Enerji bedeninde çok fazla yük taşındığı takdirde vücutta fiziksel stresin hissedileceğini açıklayan Aydın, taşınan yüklerden serbest kalmak adına aura temizliğinin önemine vurgu yapıyor. Aura güçlendirici meditasyonun her gün yapılması gerektiğinin uyarısını da yapan Aydın, böylelikle büyük farklar yaratılacağına dair de düşüncelerini paylaşıyor. Aura temizliği ile birlikte kişiyi esir alan olumsuz düşüncelerin ortadan kalkmasına yardımcı olduğunu dile getiren Thetahealing eğitmeni, bunun düzenli yapıldığı takdirde de pozitif düşüncelere ve pozitif bakış açısına sahip olmanıza katkıda bulunacağını söylüyor.  

İpek Senem Aydın

İlginizi Çekebilir
Neşe ve mutluluk aynı şey mi ?

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan İpek Senem Aydın Uluslararası Thetahealing Eğitmenidir. Birçok modülde Thetahealing Eğitmeni olan İpek Senem Aydın, ruh ailem diyerek tanımladığı öğrencileri ve danışanlarının ruhsal yolculuklarına eşlik etmektedir. 

Thetahealing seminerlerini online olarak ve Nişantaşı’ndaki İpek Senem Aydın Farkındalık Atölyesi’nde devam ettirmektedir. Atölyede aynı zamanda konularında uzman kişiler ile aile sistem çalışması, nefes, astroloji danışmanlığı, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır