Şu anda okuyorsunuz
Özel Turkuaz Aile Danışma Merkezi açıldı

Özel Turkuaz Aile Danışma Merkezi açıldı

Özel Turkuaz Aile Danışma Merkezi açıldı

Uzun yıllardır psikoloji ve aile danışmanlığı yapan Emine Avcı, geçtiğimiz aylarda kurucu müdür olarak Özel Turkuaz Aile Danışma Merkezi’ni İzmit’te faaliyete geçirdi. Birçok önemli dalda hizmet veren klinik, Ömerağa Mahallesi Şahabettin Bilgisu Caddesi’nde hizmet veriyor

7 yıldır psikoloji ve aile danışmanlığı yapan Emine Avcı, Ömerağa Mahallesi Şahabettin Bilgisu Caddesi No: 38 D-5 İzmit’te Özel Turkuaz Aile Danışma Merkezi’ni kurucu müdür olarak faaliyete başlattı. Geçtiğimiz aylarda hizmete başlayan klinikte, çocuk, ergen, çift, aile, cinsel ve bireysel tüm psikolojik sorunlara danışmanlık hizmeti veriliyor. Merkez hafta içi 09:00 ile 20:00, hafta sonu ise 09:00 ile 18:00 arası kapılarını açtık tutuyor. Pazar günleri de dahil olmak üzere İzmitlilerle buluştuklarını ifade eden genç danışman Avcı, 2 yaş ve sonrasındaki bütün bireylerin hizmetlerinden yararlanabileceğinin altını çiziyor.

BİRÇOK TEST YAPILIYOR

Açılıştan bu yana merkezin oldukça olumlu tepkiler aldığını açıklayan Emine Avcı, Akran Zorbalığı, Sosyal Medya Bağımlılığı, Zeka Testi, Zamanlama Problemi, Dürtüsellik, Hiperaktivite, Projektif Testler, Depresyon, Hipokondriazis, Histeri (Konversiyon), Psikotik Sapma, Kadınlık-Erkeklik (cinsel tercih ve eğilimler), Paranoya (Şüphecilik), Psikasteni(Saplantı-Takıntı), Şizofreni, Hipomani (Duygu durum bozukluğu, öfke patlaması gibi) Sosyal İçe Dönüklük(çekingenlik) BDT (Bilişsel Davranışçı Terapi), Anksiyete Bozuklukları Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk Hipokondriyazis, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Depresyon Cinsel İşlev Bozuklukları Çift Tedavileri ve Aile Terapileri Yeme Bozuklukları, Somatoform Bozukluklar Aile ve Yaşam Koçluğu, Çocuk Resim Analizi, Çocuk Oyun Etkinliği, Ergen Danışmanlığı Sınav Kaygısı görülen bireylerde sonuca gidebildiklerini söyledi

Özel Turkuaz Aile Danışma Merkezi açıldı

Özel Turkuaz Aile Danışma Merkezi’nin ilk ziyaretçileri CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Milletvekili Haydar Akar, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar ve bir önceki dönem CHP İl yöneticisi Necdet Aygül oldu. Açılıştan bu yana merkezin oldukça olumlu tepkiler aldığını açıklayan Emine Avcı, çocuklara ve yetişkinlere yönelim bir çok psikolojik destek veriyoruz” dedi.

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır