Şu anda okuyorsunuz
Mevsim geçişlerinden etkilenmeyen saçlar

Mevsim geçişlerinden etkilenmeyen saçlar

Mevsim geçişlerinden etkilenmeyen saçlar

Mevsim dönüşünde bu sorunları önlemek Head&Shoulders’ın Derma Pure formülü içeren şampuan ve saç kremleri ile mümkün oluyor.

Sağlıklı ve bakımlı saçlara sahip olmak herkesin hayali

Yaz boyu güneş ve denizin yıpratıcı etkisi ile kuruyan ve matlaşan saçlar, sonbaharda da mevsim geçişi etkisine giriyor. Soğuyan hava, yağmur, rüzgar gibi çevresel etkilere maruz kalan saçlarda oluşabilecek kaşıntı, kuruluk, kepek, saç dökülmeleri ve saç derisinde hassasiyete yol açabiliyor.

Head&Shoulders’ın yaptığı araştırmalara katılanların % 80’i sağlıklı saçların özgüvenleri üzerinde ciddi etkisi olduğunu söyledi. Kepekli ve kaşınan saç derisi, kişilerin kendi görüntüsü ve sosyal ortamlarda kendini ifade edebilmesi konusunda endişeye ve özgüvensizliğe yol açabiliyor. Sağlıklı görünen saçlar, kişilerin kendine güveninin artmasına ve böylece kendisi daha iyi hissetmesine yardımcı oluyor. Head&Shoulders’ın saç ve saç derisinin tüm ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış ve tüm bu sorunlara çözüm bulan Derma Pure formülü içeren şampuan ve saç kremleri, kepek henüz görülmeye başlamadan kepekle savaşıyor ve yıpranan saçları hızla onarıyor. Bu sayede hem kadınların hem de erkeklerin dış görünüşlerinden endişe etmeden özgüvenleriyle fark yaratmalarını sağlıyor.

İlginizi Çekebilir
M.A.C Lunar Luck

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır