Şu anda okuyorsunuz
KBFT’de temel eğitim seminerlerini tamamlayan kişilere sertifikaları verildi

KBFT’de temel eğitim seminerlerini tamamlayan kişilere sertifikaları verildi

KBFT’de  bu hafta fotoğraf adına keyif verici dakikalar yaşandı. 2019-2020 sezonu birinci temel eğitim seminerlerini, topluluğun eğitim koordinatörü Ali Fuat Altın öncülüğünde destekleyen Oylum Tunçelli, Hüsna Altın, İlhan Kılınç, Ahmet Remzi Tülüce, Ozan Erenkaya, Suat Öztürk eşliğinde başarıyla tamamlayan kişilere sertifikaları verildi.

Teorik eğitimlerinin ardından gerçekleştirilen geziler ile ürettikleri fotoğraflar izleyiciler ile paylaşıldı. Gösteri sırasında duygusal anlar yaşayan izleyiciler elde edilen sonuçların özellikle fotoğrafa yeni başlayanlar için standartların çok üzerinde olduğunu belirttiler.
Bu akşam ikinci olarak yönetim kurulu üyesi Ali Fuat Altın moderatörlüğünde gerçekleştirilen “Fotoğraf Okuma” etkinliğinde ise fotoğraf sevenlerin getirmiş oldukları fotoğraflar yorumlandı. Ali Fuat Altın’ın yaptığı birbirinden güzel yorumlar ile fotoğraflardaki hatalar, bu hataların nasıl düzeltilmesi gerektiği yönünde sunmuş olduğu çözüm önerileri dikkatle izlendi. İzleyicilerden tam not alan etkinlikler salonda bulunanların memnuniyetlerini dile getirmesi ile son buldu.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır