Şu anda okuyorsunuz
KAN VE KÖK HÜCRE BAĞIŞINA YOĞUN İLGİ

KAN VE KÖK HÜCRE BAĞIŞINA YOĞUN İLGİ

KAN VE KÖK HÜCRE BAĞIŞINA YOĞUN İLGİ

Gölcük Belediyesi ve Kızılay işbirliğiyle, Kan ve Kök Hücre Bağışı kampanyası yoğun ilgiyle karşılandı. Gölcük Belediyesi Hizmet Binası Zemin Katı’nda yapılan bağış kampanyasına, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kızılay Gölcük Şubesi Başkanı Orman Barış, belediye personeli ve vatandaşlar katıldılar. Sabah 09.00’da başlayan kampanya, 17.30 saatlerine kadar devam etti. Katılımcılar; hem kan verirken, hem de “Donör ol hayat kurtar” kampanyası kapsamında kök hücre bağışında bulundular.

GÖLCÜKLÜLER DUYARLI

Kızılay Kan Bağış Merkezi yetkilileri, Gölcüklü vatandaşların kan bağışı konusunda çok duyarlı olduklarını ve bu yüzden ilçemizde benzeri etkinlikleri sıklıkla gerçekleştirdiklerini belirterek, katkı ve desteklerinden dolayı Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e teşekkürlerini ilettiler. Ayrıca Kış aylarında daha çok kan ihtiyacı olduğunu dile getiren ekipler, vatandaşların bu konuda daha duyarlı olmaları gerektiğini ifade ettiler.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır