Şu anda okuyorsunuz
İzmit’in İzleri’nde, Tiyatrolu Hafta Sonu

İzmit’in İzleri’nde, Tiyatrolu Hafta Sonu

İzmit’in İzleri’nde, Tiyatrolu Hafta Sonu

İzmit Belediyesi’nin İzmit’in İzleri etkinlikleri devam ediyor. Saatçi Ali Efendi Konağı’nın bu hafta sonu programında 25 Ocak Cumartesi günü saat 18.00’de Dicle Çoban ve Yusuf Furkan Yıldız’ın yöneteceği, yetişkinler için Masal Atölyesi’nde, toplumsal cinsiyet eşitliği yaratıcı drama yöntemi ile işlenecek. Ayrıca masalların dili üzerine inceleme yapılacak.

PAZAR GÖLGE TİYATROSU

Etkinlikler kapsamında 26 Ocak Pazar günü ise çocuklar için, Hayali Taner İnan’ın ‘Salıncak’ adlı gölge tiyatrosu yine Saatçi Ali Efendi Konağı’nda olacak. Katlımın ücretsiz ve sınırlı olduğu etkinliklere katılmak için 0 543 3436391 telefon numarasından rezervasyon yaptırılabilir. Saatçi Ali Efendi Konağı, Veliahmet Mahallesi Akif Terzioğlu Sk. No:26 adresinde yer alıyor.

FOTOKOD

İlginizi Çekebilir

ATÖLYE: İzmit’in İzleri etkinlikleri kapsamında, cumartesi günü Saatçi Ali Efendi Konağı’nda toplumsal cinsiyet eşitliği konulu yaratıcı drama uygulaması yapılacak.

TİYATRO: 26 Ocak Pazar günü çocuklar için ‘Salıncak’ isimli gölge tiyatrosu, Saatçi Ali Efendi Konağı’nda izleyiciyle buluşacak.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır