Şu anda okuyorsunuz
İzmit Belediyespor U-16 Kadın Basketbol Takımı şampiyon oldu

İzmit Belediyespor U-16 Kadın Basketbol Takımı şampiyon oldu

İzmit Belediyespor U-16 Kadın Basketbol Takımı şampiyon oldu

Mücadele ettiği Kocaeli U-16 Kadın Basketbol liginde şampiyon olan İzmit Belediyespor U-16 Kadın Basketbol Takımı kentimizi Marmara Bölge Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı. 25-29 Şubat tarihlerinde Tekirdağ’da 12 takımın katılımıyla gerçekleşecek Marmara Bölge Şampiyonasında  ilk 3 sırada yer alan takım Anadolu Şampiyonasına katılmaya hak kazanacak.

HEDEF İLK 3’E GİRMEK

Şampiyonluk coşkusunu yaşayan minik periler kupalarına kavuşurken hedeflerinin Marmara Bölge Şampiyonasında ilk 3’e girerek İzmit’i Anadolu Şampiyonasında temsil etmek olduklarını ifade ettiler. Minik perilere kupalarına kavuşurken alt yapı sorumlusu Mustafa Kemal Met, Takım Menajeri Cengiz Kahraman, alt yapı hocaları Doğan Pamuklar ve Sevgi Candaz her zaman olduğu gibi takımlarının yanında hazır bulundular.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır