Şu anda okuyorsunuz
İZMİT BELEDİYESİ’NİN STANTLARI SANAT ATÖLYELERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

İZMİT BELEDİYESİ’NİN STANTLARI SANAT ATÖLYELERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

İZMİT BELEDİYESİ’NİN STANTLARI SANAT ATÖLYELERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Belediyenin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü sorumluluğundaki sanat sokağındaki stantlar,  sivil toplum örgütleri, dernekler, okullar ve sanatçılar tarafından yoğun ilgi görüyor.  El emeği göz nuru ürünlerin satışa sunulduğu alanlar son olarak Şeyda Karaman’a ait İzmit Cam Sanatı Merkezi ne ev sahipliği yapıyor. Sanatseverlerin ve hediyelik eşya almak isteyenlerin uğrak noktası olan stantta cam işi takı, nazar boncuğu objeleri ve biblo gibi çok geniş bir yelpazede ürün seçeneği sunuluyor.

CAM SANATINI İZMİT’E TANITMAK İSTİYORUZ

Cam sanatının toplumumuzda önemli bir yeri olduğunu belirten  Şeyda Karaman “Kültürel mirasımızı İzmit’e tanıtmak için buradayız. İzmit halkının da bu güzel sanatla tanışmasını ve camdan neler yapılabileceğini görmesini istiyoruz. Camın sadece bir nesne değil aynı zamanda bir sanat olduğunu göstermemiz için bize imkân sağlayan İzmit Belediyesine teşekkür ederiz” dedi.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır