Şu anda okuyorsunuz
İPEK SENEM AYDIN RUH EŞİNİZİ KENDİNİZE ÇEKMENİN KAPISINI ARALIYOR

İPEK SENEM AYDIN RUH EŞİNİZİ KENDİNİZE ÇEKMENİN KAPISINI ARALIYOR

İPEK SENEM AYDIN RUH EŞİNİZİ KENDİNİZE ÇEKMENİN KAPISINI ARALIYOR

Öğretileri, tavsiyeleri ve meditasyonlarıyla yeni bir dönüşümün kapılarını aralayan İpek Senem Aydın, YouTube kanalındaki “Ruh eşi his yüklemeleri” videosu ile kişinin ruh eşini hayatına çekmesine yardımcı oluyor.

Ruh Eşini His Yüklemeleri Videosunu İzlemek İçin: https://www.kisa.link/OqMy 

Kalbin daha hızlı bir şekilde atmasını sağlayan ve manyetik bir çekime sahip olan ruh eşine dair tüm merak edilenleri YouTube kanalında takipçileriyle paylaşan İpek Senem Aydın, doğru adımlar atmaya yardımcı oluyor. “Ruh eşi nedir?”, “Ruh eşimizle karşılaştığımızda onun ruh eşimiz olduğunu nereden anlarız?”, “Ruh eşimizle karşılaşmak için neler yapmalıyız?” ve “Ruh eşimizle karşılaşmamızı engelleyen blokajlar nelerdir?” gibi en temel soruları yanıtlayan Aydın, ruh eşi his yüklemeleri videosuyla rehber oluyor.

Ruh eşiyle karşılaşıldığında onu yüzyıllardır tanıyormuş hissinin oluştuğunu söyleyen İpek Senem Aydın, ruh eşinin hayatın içinde çok az sürtüşmeyle ya da o da olmaksızın ilerlenecek kişi olduğunu belirtiyor. Ruh eşlerinin günümüzde internetin de sayesinde birbirleriyle daha kolay tanışıp iletişime geçebildiğine de dikkat çeken Aydın, kişinin birden çok ruh eşinin olduğuna da vurguluyor. Kişinin karşısındaki kişinin ruh eşi olup olmadığını nasıl anlayabileceğini de açıklayan Thetahealing Eğitmeni, “Eğer hayatın için o kişiyle çok uyumlu bir beraberliğiniz varsa ve sürtüşmeniz yoksa o kişi ruh eşinizdir. Zaten o manyetik çekimi kalbiniz ve özünüzle bilirsiniz” diyor. Ruh eşini bulmadan önce ilk yapılması gerekenin kişinin kendisini sevmesi gerektiğini söyleyen Aydın, insanların sevgiye çekildiğini ve bu sevgi enerjisine de birçok gelen olabileceğini belirtiyor. Kişinin ruh eşini çekmesine engel olan blokajlara ve bunları dönüştürmenin yollarına da değinen başarılı Thetahealing Eğitmeni, blokajların oluşmasında genetik rolünün yüksek olduğunun altını çiziyor. Anne ve babayla olan tüm konuların ruh eşiyle karşılaşmadan önce de çözülmesi gerektiği hususunda uyarılarda bulunan Aydın, blokajları kaldırıp programları değiştirmenin bu duruma yardımcı olduğunu söylüyor.

İpek Senem Aydın’ın YouTube kanalındaki ruh eşi his yüklemeleri videosuna https://www.kisa.link/OqMy linkinden ulaşılabilir.

İpek Senem Aydın

İlginizi Çekebilir
YENİ YILDA ALDIĞINIZ KARARLARIN ARKASINDA DURUN

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan İpek Senem Aydın Uluslararası Thetahealing Eğitmenidir. Birçok modülde Thetahealing Eğitmeni olan İpek Senem Aydın, ruh ailem diyerek tanımladığı öğrencileri ve danışanlarının ruhsal yolculuklarına eşlik etmektedir. 

Thetahealing seminerlerini online olarak İpek Senem Aydın Farkındalık Atölyesi’nde devam ettirmektedir. Atölyede aynı zamanda konularında uzman kişiler ile aile sistem çalışması, nefes, astroloji danışmanlığı, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
1
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir Cevap Yazın

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır