Şu anda okuyorsunuz
İlyas Göçmen, İzmit’ten geçti

İlyas Göçmen, İzmit’ten geçti

İlyas Göçmen, İzmit’ten geçti

Kocaeli Bağımsız Fotoğraf Sanatçıları Derneği, İlyas Göçmen’i ağırladı. Başkanlığını Kemal Kaya’nın yaptığı derneğin bu haftaki misafiri fotoğraf sanatçısı İlyas Göçmen oldu.

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Dilek Alp’in de izlediği sunumda, İlyas Göçmen’,n fotoğrafları beğeniyle izlendi.

 

İlyas Göçmen, 49 yıldan bu yana Kırkpınar Güreşleri’ni izlediğini ifade ettiği konuşmasının devamında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın özel izni ile Darülaceze‘nin belgesel çalışmasını sürdürdüğünü söyledi.

 

Geçtiğimiz yıl hayatının kaybeden sanatçı Ara Güler ile dostluklarını da anlatan Göçmen, Ara Güler ‘in özel müzesinde, yurt içinde ve yurt dışındaki bazı müzelerde, fotoğraflarının bulunduğunu da sözlerine ekledi.

İlyas Göçmen, İzmit’ten geçti

Göçmen, “2006 yılında Azerbaycan’ın dünyaca ünlü şairi Selim Babullaoğlu, kitabımdaki fotoğraflara şiirler yazarak ünik bir çalışmaya imza attık. Fotoğraf ve şiirler, yedi ülkede çevrildi ve basıldı” dedi.

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır