Şu anda okuyorsunuz
HÜRRİYET’İN SANATA DESTEĞİ İZMİT’İN YETENEKLERİNİ ORTAYA ÇIKARTIYOR

HÜRRİYET’İN SANATA DESTEĞİ İZMİT’İN YETENEKLERİNİ ORTAYA ÇIKARTIYOR

HÜRRİYET’İN SANATA DESTEĞİ İZMİT’İN YETENEKLERİNİ ORTAYA ÇIKARTIYOR
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, hem sanatı hem sanatçıları desteklemek amacı ile imza attığı etkinliklerden bir diğerini önceki akşam yoğun bir katılımla İzmit Sanat Galerisi’nde gerçekleştirdi. İzmit Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin yetenekli öğrencileri  Recep Temel, Ekin Kuyumcu ve Saffet Güzel’in kurduğu Jazz Brothers grubunun konserine gösterilen ilgi adeta İzmit’in sanat kentine dönüşümünün yansıması oldu. Seslendirdikleri birbirinden güzel eserler ile müzikseverleri adeta mest eden Jazz Brothers grubunun performansı profesyonellere adeta taş çıkardı.
MÜZİKLERİ ÇOK ŞEY İFADE EDİYOR
Konser sonrasında Jazz Brothers’a İzmit’in sembolü çınar plaketi takdim eden Başkan Hürriyet’in, “Ben buraya bir başkan olarak değil, sanat sever müzik sever bir vatandaş olarak geldim. Onların müzikleri zaten çok şey ifade ettiğinden benim bir konuşmama yapmama gerek yok. Böyle anlarda siyasetçiler konuşmamalılar. Çünkü sanat, dinleyeni ile, izleyeni ile güzel” şeklindeki sözleri büyük alkış aldı. Sanatı ve sanatçıları her zaman desteklemeye devam edeceklerini belirten Başkan Hürriyet, “Yetenekli arkadaşlarımızı umarım çok daha büyük sahnelerde izleme şansını bulabiliriz. Önümüzdeki günlerde çok daha güzel sanat akşamlarında buluşmak dileğiyle herkesi selamlıyorum” dedi.
Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır