Şu anda okuyorsunuz
Haftalık Burçlar

Haftalık Burçlar

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı'ndan 7 Aralık Haftası Burç Yorumları

Sevgili arkadaşlarım,

Yeni bir haftaya iletişimin gezegeni Merkür’ün Retro’ya geçmesinden önceki gölgeli günlerini deneyimleyeceğiz. Aldanmalara, yanılsamalara açık ve bağışıklık sistemimizi baskı altına alabilecek bir enerji altında başlayabiliriz.

Astrolojide, Mars gezegeni iğneleri aşıyı ve Neptün de ilaçları temsil ettiği için aşı kaynaklı ve yanlış ilaç kullanımına bağlı olabilecek alerjik reaksiyonlarda, zehirlenmelerde ciddi bir risk altında olabiliriz.

Özellikle haftanın ilk günlerinden itibaren bağışıklığımızı iyi korumalı ve alerjik reaksiyonlara karşıda tedbirlerimizi almalıyız.

Merkür, Uranüs zorlayıcı etkisi altında olabileceğimiz haftanın ilk günlerinde dijital mecra üzerinden yaptığımız işlerimizde tedbirli davranmalıyız. Bizim iyi niyetimizi suiistimal edebilecek kişilere karşı kendimizi koruma altına almayı ihmal etmemeliyiz.

Spekülasyonlara açık bir zaman içinde olabiliriz. Piyasalarda şok edici bir enerji üzerimizde hâkim olabilir.

Yaşamımızla ilgili çok radikal kararlar almamak faydalı olabilir.

Verilerimizi yedeklemeyi de ihmal etmemeliyiz.

Mars, Neptün arasındaki zorlayıcı enerjiyi derinden hissedebileceğimiz hafta genelinde, bizleri yakından ilgilendirebilecek bir zamanı deneyimleyebiliriz.

Doğaları birbirine zıt olan Mars ve Neptün arasında 12 Ocak 00.35’te kesinleşecek olan bu zor enerji bizleri kararsız, yön kaybedebileceğimiz bir enerji içine sürükleyebilir. Önümüzdeki +7 gün daha bu etki altında olabiliriz.

Kendimizi zaman zaman halsiz ve isteksiz hissedebiliriz.

Önemli işlerimizi karara bağlamak için de uygun bir hafta olmayabilir.

14 Ocak Merkür durağanlaşıyor.

15 Ocak saat 15.42’de 2022 yılının ilk Merkür Retro’su başlıyor olacak.

Bu süreç içinde ön yargılı olmayalım ve yaşamı akışa bırakalım.

Aklımız sadece belirli bir konuda takılıp kalabilir.

Bu enerjiyi göz ardı etmeden takıntılı ve hırslı davranışlar sergilemekten uzak durmayı deneyelim.

Yeni düşünceleri kovalamak yerine kendimize dönerek, neyi nasıl ifade ettiğimizi sorgulayalım.

Önümüzdeki iki gün boyunca kalp kırmamalı ve kelimelerimizi seçerek aktarmayı başarmalıyız.

Teknolojik aletler almak içinde artık uygun bir zaman içinde olmayabiliriz.

Eğitimle ilgili değişim içeren kararlarla karşılaşabiliriz.

Bazı kurumlar online eğitim platformuna geçmeye karar vermek isteyebilir.

Merkür’ün, Retro seyri boyunca kripto para piyasalarında şok edebilecek iniş ve çıkışlar yaşanabilir.

Hafta sonu bu sert enerjinin üzerine, Güneş ve Plüton kavuşumu da eklenince bireysel olarak kendimizi tuttuğumuzu koparabilecek bir enerji içinde bulabiliriz.

Bu enerji altında kişisel hırslarımızdan, şartları fazla zorlamadan ve sevdiklerimizin üzerinde baskı oluşturabileceğimiz düşüncesiz davranışlardan uzak durmak bizler için faydalı olabilir.

Dünyayı yöneten liderlerin sert ölçüsüz söylemlerine tanıklık edebilir ve kibir içeren, acımasız davranışlarıyla karşılaşabiliriz.

Göksel kombinasyonların enerjisi ile global anlamda ayaklanmaların yaşanabileceği zorlayıcı bir döngüye de bu haftadan itibaren deneyimleye başlayabiliriz.

Yukarıda ne varsa, aşağıda o vardır diyorum ve her birimizin şartlarımızı zorlamadan işleyen isteme huzurla teslim olabilmeyi başarabileceği bir hafta geçirmemizi diliyorum.

Koç Burcu ve Yükselen Koçlar

Yeni bir haftaya başlarken toplum önündeki statümüzü sorgulamak isteyebilir ve kendimizle ilgili olan sorumluluklarımızın arttığını hissedebiliriz. Geleceğe yönelik plan ve projelerimizin tekrar gözden geçirmek isterken, sosyal çevremiz vasıtası ile yeni farkındalıklar kazanabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Kendimize güvenmeyi öğrenmemiz gereken bir haftayı deneyimleyebiliriz. Hayat amacımızı sorgulamak isterken, hukuksal alanda açmayı planladığımız bir sayfa içinde uygun bir dönem içinde olmayabileceğimizi unutmamakta faydalı olacaktır. Her duyduğumuza inanmamız gereken bir hafta içinde olabiliriz.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya başlarken yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilir ve kısa plansız olabilecek seyahat programlarına dahil olmak zorunda kalabiliriz. Hafta ortasında kariyer alanlarımızda artan iş yükümüz üzerimizde gerginlik oluşturabilir ve beklemediğimiz yönde iletişim kazalarına açık bir enerji içinde olabiliriz. Özgürlüğümüzün kısıtlandığını düşünebiliriz. Asi davranışlar ve yeni kararlar almak içinde uygun bir hafta olmayabilir. Ortak gelirlerimizde iniş ve çıkışlar yaşayabiliriz. Gereksiz borçlanmalardan ve riskli yatırımlardan uzak durmak bizler için daha faydalı olabilir. Kredi başvurusu yapmayı planlıyorsak biraz ertelemek durumunda kalabiliriz. Annemizle ilgili beklenmedik gündemlerimiz olabilir. Ruhsal enerjimizin biraz düşük olabileceği bu zaman içinde yaşamı akışına bırakmayı şartları zorlamamayı ve bağışıklık sistemimizi yüksek tutmayı deneyelim.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftaya başlarken ortak finansal gelirlerimizde bazı beklenmedik gelişmelere açık bir enerji içinde olabilir ve her krizinde yeni bir fırsatın habercisi olabileceğini düşünmek isteyerek başlayabiliriz. Alma verme döngümüzü tekrar gözden geçirmek isteyebilir ve yeni farkındalıklar kazanabiliriz. Hafta içinde iletişim kazalarına açık olabiliriz. Ticari faaliyetlerimizde bazı aksaklıklarla karşılaşabiliriz. Eskiden ret ettiğimiz bir ortaklık teklifi tekrar gündemimize gelebilir. İkili ilişkilerimizde sorunla karşılaşırsak mümkün olduğunca dürtüsel davranmamaya özen gösterelim. Yanlış anlamaya ve yanlış anlaşılmaya açık bir hafta bizi bekleyebilir. Sağlığımıza ve iletişimimize ekstra olarak dikkat etmemiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni bir haftaya başlarken yaşamdaki koşullarımızı iyileştirebileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Kariyer alanlarımızda kendimizi rahat akışta ortaya koyabilir ve bireysel olarak sorumluluklarımız biraz artabilir. Beklediğimiz bir paranın bize ulaşmasında bazı beklenmedik engellerle karşılaşabiliriz. Geçmişten kalan ödemeyi unuttuğumuz bir borç karşımıza çıkabilir. Sağlığımıza ekstra olarak dikkat

etmeli ve beklettiğimiz bir doktor kontrolümüzü daha ihmal etmemiz gereken bir zaman içinde olabiliriz. Ruhsal enerjimizin düştüğünü hissedebileceğimiz bu hafta içinde şifa içeren yoga, meditasyon, nefes çalışmalarına yönelmek ve kendimize vakit ayırmak iyi bir fikir olabilir. İkili ilişkilerimizde güç savaşlarına yer vermeden sevdiklerimize karşı takıntılı ve baskıcı davranmamaya özen gösterelim.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya yaşamımızda yer alan kadersel ortaklarımızla birlikte yeni kararlar almak ve elimizdeki projelerimize yönelmek isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Sakin kalmayı deneyimlemeli ve yeni farkındalıklar kazanmamız gereken bu haftayı olumlu yönde değerlendirmeyi ihmal etmemeliyiz. İlişkilerimizde var olan sorunlarımıza yönelebilir ve yeni kararlar vermek isteyebiliriz. Dürtüsel davranışlar içinde olursak kontrolümüz dışında olaylara gebe bir değişimi deneyimleyebiliriz. Özel ilişkilerimizde iletişimimizi doğru yönetmek ve fevri davranmamak bizler için faydalı olabilir. Çocuklarımızın sağlığı ile ilgili gerekli tedbirleri almayı ihmal etmeyelim. Finansal anlamda da net adımlar atmamız gereken bir zamanda olabiliriz. Riskli yatırımlara girmeden önce iyi düşünmeli, yanılsamalara açık bir enerji altında olduğumuzu göz ardı etmemeliyiz. Enerjimizi sorunsuz yönetebilmek adına spor faaliyetlerini tercih edebiliriz.

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya yaşamımızda hızlı verebileceğimiz kararlarla ilerlemeyi düşünebilir ve yeni hedeflerimize yönelerek başlayabiliriz. Hayatın biraz daha keyifli ve huzurlu yanına çekilmek isteyebilir ve stabil kalmakta zorlanabiliriz. Ebeveyn olmayı planlayan sevgili Başakları bu hafta gökyüzü enerjileri olumu yönde destekleyebilir. Çalışma ortamlarımızda ya da günlük rutin yaşamımızda dengesiz, yön kaybedebileceğimiz, zaman zaman bizleri kısıtlayıcı bir atmosfer içinde olabiliriz. Yeni farkındalıklar kazanmak, yeni bir beslenme düzeni oluşturmak ve bağımlılıklarımızdan uzaklaşmak içinde ideal bir hafta içinde olabiliriz. Aile içi konularımızda çözümsüz kalabileceğimiz durumlarla karşılaşabilir ve içsel olarak motivasyonumuz düşük olabilir. Ailevi konularımızda hayal kırıklığı yaşama ihtimalimiz yüksek olabilir. Yeni bir işi başlatmak yerine elimizde yarım bıraktığımız işlerimizi tamamlamak bizler için daha faydalı olabilir.

Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya daha çok kendi yaşam alanlarımıza yönelerek ve ortak finansal koşularımızı yeniden gözden geçirmek isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Önceliğimiz kendi yaşamımız olurken fikirlerimizde değişikler yaşayabileceğimiz bir haftada olabiliriz. Kendi hayatımız için daha kalıcı ve doğru olan kararlar almak isteyebiliriz. Yakın çevremizle olan ilişkilerimize dikkatli olmalı ve her duyduğumuza hemen inanmamalıyız. Kulağımıza gerçekliği olmayan sözler gelebilir ve krizli bir durumla karşılaşabiliriz. Bu enerjinin farkında olmak bizler için faydalı olabilir. Sağlık evimizden geçiş yapan Neptün sebebiyle bağışıklığımıza özen göstermeli ve bilmediğimiz ilaçları oluşabilecek zehirlenmelere karşı tedbirli olarak kullanmamalıyız.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftaya başlarken son zamanlarda aldığımız kararlarımızı gözden geçirmek isteyebilir ve aile büyüklerimizle ilgili beklemediğimiz yönde gündemler içinde olabiliriz. Aniden evden ayrılma ya da yer değiştirmeye karar verebiliriz fakat hızlı karalar almak ve ev taşımaya start vermek içinde uygun bir zaman içinde olmayabiliriz. Spekülatif yatırımlarda riskli bir atmosfer içinde olabilir ve kontrolümüz dışında para çıkışları yaşayabiliriz. Geçmişte ödemeyi unuttuğumuz bir borç tekrar

gündemimize gelebilir. Çevremizden gelebilecek yardım taleplerine karşı temkinli davranmalı ve alma verme döngümüzü iyi korumaya özen göstermeliyiz.

Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya finansal olarak rahat bir nefes alarak ve kariyer yaşamlarımızdaki hedeflerimize odaklanabileceğimiz bir atmosfer altında başlayabiliriz. Yakın çevre ilişkilerimizde yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilir ve zaman zaman karalarımızda değişimler yaşayabiliriz. Yeni farkındalıklarımızla olumlu yönde dönüşümler yaşayabileceğimiz hafta boyunca bağışıklığımızı üst seviyede tutmaya dikkat edelim. Motivasyonumuzu yüksek tutabilmek adına ruhumuza iyi gelen faaliyetlere yönelmek bizler için faydalı olabilir. Yaşadığımız evlerimizde bazı aksaklıklarla ,elektronik eşyalarımızda bozulmalar ya da aile birliklerimizde bazı beklenmedik sorunlarla yüzleşmeye açık bir enerji içinde olabilir ve hafta sonuna doğru hayatımızı sorgulamak isteyebiliriz.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya ailevi konularımızı ve kariyer planlarımızı gözden geçirerek başlamak isteyebiliriz. Finansal konularımızda bazı aksaklıklarla karşılaşabilirken aynı zamanda gereksiz harcamalara karşıda temkinli olmalıyız. Beklediğimiz bir paranın bize gelişi gecikebilir. Kendimizi, iç sesimizi sorguladığımız ve bu vesile ile yeni farkındalıklar kazanabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Sağlığımıza ve bağışıklığımıza ekstra özen gösterelim. Arkamızdan dönen işlerle ve iftira gibi gerçek olmayan krizli durumlara açık bir atmosfer üzerimizde hâkim olabilir. Zihinsel enerjimizin fazlası ile yüksek olabileceği hafta genelinde enerjisini sevmediğimiz ve bizi ruhsal olarak aşağıya çekebilecek kişilerden uzak durmaya özen gösterelim. İçimizdeki gücü huzurla keşfetmeyi deneyimleyelim.

Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftaya hayatımızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabileceğimiz ve biraz arkamıza yaslanıp etrafımızda olanı biteni, sakin kalıp gözlemlemek isteyebileceğimiz bir atmosfer içinde başlayabiliriz.

Haftanın genelinde yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilir ve zaman zaman yapmam dediğimizi, hayır olmaz dediğimizi yaparken kendimizi bulabilir ve sıkça fikirlerimizde değişiklik yaşayabiliriz. Elimizdeki koşul ve imkanların hızla değişikliğe uğrayabileceği bu zamanlar içinde şartlarımızı fazla zorlamamalı ve yaşam standartlarımızdaki beklentilerimizi yüksek tutmamalıyız. Haftanın son günlerinde yeni farkındalıklar kazanabilir ve gereksiz olabilecek harcamalarımızda artış yaşayabiliriz. Kişisel hırslarımıza ve takıntılarımıza yenik düşmeyelim ve finansal riskli yatırımlar içinde uygun bir zaman içinde olmadığımızı unutmayalım.

Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya başlarken yeni hedeflerimize yönelmek isteyebilir ve yakın çevremizde yer alan sevdiklerimiz tarafından destek bulabileceğimiz bir enerji altında olabiliriz. Yeni fikirlerimizi ve yeni planlarımızı düşünmeden başlatmak için uygun bir zaman içinde olmayabiliriz. Dürtüsel davranışlardan uzak durmayı ve sakin kalmayı denemeliyiz. Ani ve yeni farkındalıklarımızla fikirlerimizde değişim yaşayabileceğimiz bir haftada olabiliriz. Yaşama karşı olan duruşumuzda değişim ve dönüşüm enerjilerinin sert olabileceği bu süreçte dikkat dağınıklığı kaynaklı iletişim kazalarına açık olabiliriz. Ailemizdeki sevdiklerimizle ilgili gündemlerimiz yoğunlaşabilir. Haftanın son günlerinde ruhsal olarak motivasyonumuz yüksek olabilir ve bereketli ,huzurlu bir zamanı deneyimleyebiliriz

.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır