Şu anda okuyorsunuz
ASTROLOG ZEYNEP TURAN’DAN YILINI PLANLI YAŞAMAK İSTEYENLER İÇİN: ASTRODEFTER

ASTROLOG ZEYNEP TURAN’DAN YILINI PLANLI YAŞAMAK İSTEYENLER İÇİN: ASTRODEFTER

ASTRODEFTER

Zor geçen bir yılın ardından 2022’yi hakkıyla yaşamak isteyenler için Astrolog Zeynep Turan, eşsiz bir ajanda hazırladı. İnkılap Kitabevi’nden çıkan Astrodefter kullanıcılarına, yeni yılda yapacaklarını gezegenlerin hareketlerine bakarak ve Ay’ın boşlukta olduğu günlerden kaçınarak sıralayabilme imkânı veriyor.

Astrolog Zeynep Turan’ın her sene merakla beklenen Astrodefter’i çok satan 2022 Sıfırdan’ın ardından bu yıl da dopdolu içeriği ile raflardaki yerini aldı. 

İnkılap Kitabevi etiketiyle çıkan Astrodefter, her aya verilen özel tavsiyeler ve hemen her güne yapılan uyarılar ile okurların yılını en iyi şekilde planlaması için hazırlanmış bir başucu ajandası. Üstelik içinde her burç için seçilmiş yılın mottoları da mevcut. Çantada taşınıp gerektiğinde gün gün notlar alınabilen Astrodefter tüm kitapçılarda astroloji tutkunlarını bekliyor.  

İnkılâp Kitabevi, Zeynep Turan, AstroDefter, 216 sayfa, İstanbul, 2022.

Yayın Direktörü Mehmet Bozkurt

Yayıma hazırlayan Ezgi Hotalak Adalı

İlginizi Çekebilir
mevlana

Kapak tasarım Gilas Coşkun

Sayfa tasarım Beyzanur Karabulut

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır