Şu anda okuyorsunuz
Hafta sonu planınız İzmit Belediyesinden

Hafta sonu planınız İzmit Belediyesinden

Hafta sonu planınız İzmit Belediyesinden

İzmit Belediyesi, İzmit’in İzleri programı kapsamında Saatçi Ali Efendi Konağı’nda gerçekleştirdiği etkinliklerine devam ediyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler için gösterilerin, atölyelerin ve tiyatroların düzenlendiği programlarla İzmitliler hafta sonlarına renk katıyor.

BÜYÜK KEYİF ALACAKLAR

İzmit’in İzleri programı kapsamında 18 Ocak Cumartesi günü Gökhan Yılmazer’in hayat verdiği Naif Bey karakteri Saatçi Ali Efendi Konağı’na ev sahipliği yapacak. Saat 19.00’ da gerçekleşecek olan ve hem yetişkinlerin hem de çocukların büyük keyif alacağı gösteri çekmeceden ayağa, ayaktan çekmeceye gidip gelen, kendi halinde bir çobanın hikâyesini konu alıyor.

PAZAR GÜNÜ ÇOCUKLARIN

İzmit Belediyesinin vatandaşı sanatla buluşturduğu İzmit’in İzleri programı kapsamında 19 Ocak Pazar günü ise çocuklar için Hayali Taner İnan’ın hayat vereceği gölge gösterisi gerçekleşecek. Tarihi konağın ruhuna uygun olarak gerçekleşecek olan gösteri saat 19.00 ‘da başlayacak.

REZERVASYON YAPTIRMAYI UNUTMAYIN

Saatçi Ali Efendi Konağı’nda gerçekleşecek olan tüm etkinlikler ücretsiz olup sınırlı kontenjandan dolayı rezervasyon yapılması gerekmektedir. Bilgi ve Rezervasyon için vatandaşlar 0531 364 7277 numaraya ulaşabilir.

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır