Şu anda okuyorsunuz
Godiva Sevgililer Günü Koleksiyonu ile Aşık Olun

Godiva Sevgililer Günü Koleksiyonu ile Aşık Olun

Godiva Sevgililer Günü Koleksiyonu ile Aşık Olun

Godiva’nın Sevgililer Günü’ne özel olarak illüstratör Olympia Le Tan’a tasarlattığı ambalajları, ikonik kalp pralinleri ve çikolataya batırılmış taze çilekleri sevdiklerinizin kalbini eritecek.

İlk Sevgililer Günü’nden bugüne insanlar, aşklarının bir göstergesi olarak birbirlerine çikolata armağan ediyorlar. Peki çikolata ve aşk arasındaki bu romantik ortaklık nasıl başladı dersiniz? Godiva, dünyanın dört bir yanındaki Godiva mağazalarında ve godiva.com.tr’de bulunan ikonik Belçika çikolataları ve Sevgililer Günü için geliştirilen özel ambalajlarıyla sizi eğlenceli bir yolculuğa çıkarıyor ve bu romantik ortaklığın tadını çıkarmaya davet ediyor.

Godiva’nın kurucusu Pierre Draps’ın, çikolatayı çok seven eşini mutlu etmek için yapmayı öğrendiği ilk trüf çikolataları hala aynı reçete ile hazırlanıyor ve Godiva mağazalarında bu lezzeti tatmayı isteyenleri bekliyor. Pierre Draps ve eşi Eugenie’nin yaşam boyu süren ve romantizmle perçinlenen aşk hikayelerinden aldığı ilhamla geliştirilen, farklı lezzetlerdeki çikolata parçalarıyla dolu kalp şeklinde kutularıyla Godiva Sevgililer Günü koleksiyonu, çikolata tutkunlarını sevdikleriyle birlikte çikolatanın lezzetli yolculuğunu deneyimlemeye davet ediyor.

Godiva mağazalarındaki çikolatacılar tarafından, günlük olarak elde hazırlanan çikolataya batırılmış taze çilekler, sevdiklerinizi mutlu etmek için harika bir seçenek olacak. Godiva’nın altın renkli hediye kutularında sunulan çikolataya batırılmış taze ürünler, sezona özel olarak, kalplerle süslenmiş kılıflarla zenginleştirilebiliyor.

Tüketiciler sezona özel yeni kutuların içerisinde, Godiva’nın pralin veya napoliten formatlarındaki çikolatalarının çeşitli lezzetlerini bulacaklar. Godiva’nın kalp şeklindeki pralinlerini içeren ve klasikleşen altın rengindeki kutusu, Godiva İkonik Kalp ise yine sezonun gözdesi olarak sunuluyor.

Koleksiyonun romantik ve zarif ambalaj tasarımı, dünyaca ünlü tasarımcıların da iş birliği için tercih ettiği Olympia Le Tan tarafından yapıldı. Godiva’nın Olympia Le Tan ile mükemmel uyumu yakaladığı 2020 Sevgililer Günü Koleksiyonu’nun Paris’ten ilham alan eğlenceli ve özgün ambalajlarında, kalpler, çiçekler, güvercinler ve aşk notları gibi ikonik Sevgililer Günü sembollerinin elle çizilmiş illüstrasyonlarının yanı sıra melek figürleri de yer alıyor.

 

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır