Şu anda okuyorsunuz
FİL SAATİ

FİL SAATİ

fil saati

Tuğba SARIÜNAL

Yazar Hakkında;

Aslen Bulgaristan göçmeni olan Tuğba SARIÜNAL 18 Mart 1988 tarihinde Balıkesir’de dünyaya geldi.

Ankara Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yüksek lisans eğitimine devam eden yazar eğitim hayatına Drama İstanbul Senarist Geliştirme ve Film Okulu’nda yaratıcı senaristlik eğitimi ile devam etti.

Reklam ve TV programı metin yazarlığı yanında ilk romanı Nakil 2011 yılında yayınlanan yazarın sırasıyla Sanrı, Ev Halim, Paranoya, Akıl Tutulması ve Çarpışma romanları okurlarla buluştu.

Bugüne kadar “Güzelim Kağıtlar” isimli kısa filmde, “Türkün Uzayla İmtihanı” ve “İncir Reçeli 2” projelerinde rol almış aynı zamanda senarist ve yazar olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

FİL SAATİ

Sayılabilir bir ömür dahilinde sayısız gibi gelen onca an yaşarken, bazen tek bir an esir ederdi insanı kendine”

Güneş kalabalık Galata sokaklarında sığındığı eski bir kitapçı dükkanından içeri kendini attığında hayatının geri kalanı için bir dönüşüme adım attığını henüz bilmiyordu. Bu eski kitap dükkanında sakarlığı nedeni ile tanıştığı Dünya ile nasıl bir serüvene doğru evrilecekti hayatı. Psikolog Güneş ile Kuantum Fizikçisi Dünya tek kişilik kurdukları dünyalarında bir araya gelmek için ilk adımlarını mı atacaklardı yoksa bambaşka bir maceraya mı sürükleneceklerdi.

Komiser Merih ile tanışmaları ve olayların merkezine 8 yaşındaki Eren’in oturması ile ortaya çıkan karmaşayı çözmekte kim yardımcı olabilecekti.

Kuantum Fizikçisi Dünya, Psikolog Güneş, Eren, Komiser Merih ve Prof. Behram’ın ortak noktada bir araya gelmelerine neden olan olaylar sonuca ulaşabilecek miydi?

“Bilimde doğruyu, sanatta güzeli, matematikte denklemi, fizikte yörüngeyi aramazdı insanoğlu, aslında aradığı kendisiydi. Her şey tek bir cümleden evrilir, değişir ve gelişirdi: “Bu dünyadaki yerim nedir?”

Zaman, geçmiş, gelecek ve şimdiki zamanın kurgulanması sonucunda akıl tutulmalarına neden olacak bir kurgu. Zaman kavramı, rakamların verdiği mesajlar ile katili aramaya yola çıkan Merih ve Güneş öğrendikleri ve duyduklarıyla bambaşka bir boyuta geçerken sizde onlarla boyut değiştirdiğinizi hissedeceksiniz.

Kitabın ilk bölümünden itibaren olayların çözüldüğünü düşünmeye başlarken, birden bozulan düzen sizi başka kapılara çıkartacak. Şaşırtıcı sona hazır olun

İlginizi Çekebilir
ELİF ŞAKAR’IN KALEME ALDIĞI İLK KİTABI “HERKES ÇIPLAK” 2. BASKI YAPTI

‘’Mantıkla açıklanamayacak soruları sormadan, mantığın kabul edeceği cevapları almak mümkün değildi.

Bazı şeyler için zaman şimdidir.

Öncesi erken,

Sonrası ise geçtir.’’

Keyifle okumanız dileğiyle

Göknil KONGURTAY

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
4
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Yorumları Görüntüle (2)

Bir Cevap Yazın

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır