Şu anda okuyorsunuz
DOWN CAFE PERSONELİ AHMET DÜNYA ŞAMPİYONASINDA ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK

DOWN CAFE PERSONELİ AHMET DÜNYA ŞAMPİYONASINDA ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK

zmit Belediyesi’ne bağlı Down Cafe’de çalışan Talha Ahmet Erdem Portekiz-Guimaaes Dünya Judo Şampiyonası ülkemizi temsil edecek.

İzmit Belediyesi’ne bağlı Down Cafe’de çalışan Talha Ahmet Erdem Portekiz-Guimaaes Dünya Judo Şampiyonası ülkemizi temsil edecek.

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri’ne bağlı Down Cafe personeli Talha Ahmet Erdem 28-30 Kasım 2019 tarihlerinde Portekiz-Guimaaes Dünya Judo Şampiyonası katılmak için Milli Takım ile birlikte yola çıkıyor. İzmit Belediyesi’ni ve Türkiye’yi temsil edecek olan 23 yaşındaki Ahmet Talha Erdem Nisan Ayı’nda da Antalya da Özel Olimpiyatlara katılacak.

ALTIN MADALYA ALIP DÖNECEĞİM

Ülkemizi Portekiz-Guimaaes Dünya Judo Şampiyonası’nda temsil edeceği için çok mutlu olduğunu belirten Talha Ahmet Erdem, “Bir süredir judo yapıyorum. Kademe kademe kendimi geliştirdim.  Önümüzdeki hafta dünya şampiyonası var. Portekiz’de olacak. O yarışmaya katılacağım. Nasip olursa altın madalya alıp döneceğim. Türkiye Bayrağını temsilen gidiyorum.  Bana inandıkları ve destekledikleri için aileme ve İzmit Belediyesi’ne teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır