Şu anda okuyorsunuz
DOST ELLER BİR ÇOCUĞUN DAHA YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

DOST ELLER BİR ÇOCUĞUN DAHA YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

DOST ELLER BİR ÇOCUĞUN DAHA YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

İzmit Belediyesi Dost Eller projesi ile çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü Dost Eller projesi ile yardıma ihtiyacı olan vatandaşların taleplerini karşılamaya devam ediyor. Yardımda bulunmak isteyen hayırseverler ve ihtiyaç sahipleri arasında köprü görevi gören Dost Eller projesi bu kez 8 yaşındaki bir çocuğun yüzünü güldürdü.

EĞİTİMİNE DEVAM EDİYOR

İlginizi Çekebilir
obezite

28 Haziran Mahallesi’nde ikamet eden vatandaş, trafik kazası geçiren ve ayağı alçıya alınan 8 yaşındaki oğlu Rüzgâr için İzmit Belediyesi Whatsapp Destek Hattı üzerinden tekerlekli sandalye talebinde bulundu. Ayağı alçıda olduğu için okula giderken zorluk çeken Rüzgâr,  Dost Eller aracılığı ile temin edilen tekerlekli sandalye sayesinde eğitimine devam ediyor. Geçirdikleri zor günlerden sonra Dost Eller projesi ile yüzleri gülen aile bireyleri böyle bir projeyi hayata geçirdiği için İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ettiler.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır