Şu anda okuyorsunuz
ÇAKIR “ İZMİT BELEDİYESİ OLARAK KADINLARIN YANINDAYIZ”

ÇAKIR “ İZMİT BELEDİYESİ OLARAK KADINLARIN YANINDAYIZ”

ÇAKIR “ İZMİT BELEDİYESİ OLARAK KADINLARIN YANINDAYIZ”

İzmit Belediye Başkan Vekili Necat Çakır, Belsa B blokta faaliyet gösteren İZMEK kurs merkezlerine ziyarette bulundu.  Kursiyerlere kolaylıklar dileyen Çakır “  İzmit Belediyesi olarak özellikle kadınlarımızın kendi ayakları üzerinde durabilmeleri, hem ülke hem de aile ekonomisine katkı sağlayabilmeleri için her zaman yanlarındayız” dedi

İzmit Belediyesi Başkan vekili Necat Çakır, Belsa B Blokta vatandaşların hizmetine sunulan İZMEK kurs merkezlerini ziyarette etti. İZMEK kursiyerleriyle sohbet edip, kolaylıklar dilediği ziyarette Çakır’a Belediye Meclis Üyesi Yaşar Kardaş eşlik etti. 49 Kurs Merkezi 6 bin kursiyer ile vatandaşlara meslek edindiren İZMEK’leri daha ileriye taşımak için önemli çalışmalar başlatıldığını belirten başkanvekili Çakır “  İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in büyük hassasiyetle üzerinde durduğu konu olan İZMEK’lerin geliştirilmesi için önemli çalışmalar başlatıldı.   Gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine şehirdeki tüm vatandaşlarımızın faydalanabildiği kurs merkezlerimizden özellikle kadınlarımız faydalansın istiyoruz. Onların kendi ayakları üzerinde daha sağlam durabilmeleri; bir yandan kişisel gelişimlerine katkı sağlarken diğer yandan da aile bütçelerine katkı sağlayabilmeleri için çalışmalarımız devam ediyor “ dedi.

 

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır