Şu anda okuyorsunuz
Clinique ile Cilde Nem Takviyesi

Clinique ile Cilde Nem Takviyesi

Clinique ile Cilde Nem Takviyesi

Moisture Surge™ 72-Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici ile tanışın. Yüzünüzü yıkadıktan sonra bile sürekli nem sağlayan, 72 saat boyunca kalıcı, emilimi hızlı, cildiniz için yeni bir nem dalgası. Cildin nem bariyerini güçlendirir ve sağlıklı bir görünüm sağlar. Özel Otomatik Yenileme Teknolojisi ile cildin nem oranını anında yükseltirken, cilde canlı ve parlak bir görünüm verir. Moisture Surge™ 72-Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici cildin su pompasını uyarmak için Aktif Aloe Suyu ve kafein kullanarak cildin kendini düzenli olarak nemlendirmesi için iç su kaynağını oluşturmaya yardımcı olur. Bu pompa aracılığıyla su cildin derin katmanlarından çekilir, her katmanı doyurarak suyun cilt altındaki dönüşümü sağlanır.,

Moisture Surge™ Intense

Clinique daha kuru ve daha hassas ciltlerin yoğun nem ihtiyacını karşılamak için Moisture Surge™ Intense Cilt Güçlendirici Yoğun Nem Kremi’ni yarattı. Özel içeriklerden oluşan yoğun krem formülü ile maksimum nemlendirme sağlayarak nem bariyerini onarır ve cildi güçlendirir. Yapılan klinik testler, kullanılmaya başlandıktan sadece 3 gün sonra cildin nem bariyerinin önemli ölçüde güçlenmeye ve yenilenmeye başladığını göstermektedir. Cilt sağlıklı, nemli ve daha esnek bir görünüm kazanır.

Moisture Surge™ Sheertint Hydrator SPF 25, Renkli nemlendirici

Cilt görünümünü kusursuzlaştıran, 12 Saat kesintisiz nem veren ve SPF 25 içeren doğal ışıltılı renkli nemlendirici ile tanışın. İçeriğindeki antioksidanlar sayesinde cildi zararlı güneş ışınlarına, hava kirliliğine ve cilde zarar verecek diğer etkenlere karşı gün boyu korur. Hiyalüronik asit ve aktifleştirilmiş Aloe özütü sayesinde güçlü bir Moisture Surge™ etkisi: Gün boyu nemli bir cilt ve 12 saat kalıcılık. Tere ve neme dayanıklı formülü ile zorlu hava şartlarında bile nemli ve ışıltılı bir cilde sahip olun.

Moisture Surge™ 96 Saat Nem Koruma Teknolojili Göz Kremi

96 saat boyunca yoğun bir nemlendirme ve kırışıklıkların giderilmesini sağlayan, göz çevresindeki nemi yenilemeye yardımcı olan ultra hafif ve dolgunlaştırıcı su-jel bazlı nemlendiricimizi keşfedin. Auto-replenishing Lipid Sphere Teknolojisi içeren saf aloe yağı ile kapsüllenmiş antioksidanlar, erken yaşlanmaya yol açabilecek çevresel stres döngüsünü kırarken, nem kaybını en aza indirger. Nem Tutucu Süper Matrix Teknolojisi ile nemi mıknatıs gibi çekerek cilde hapseder. Böylelikle göz çevresi pürüzsüz ve makyaja hazır hale gelir. 3 farklı büyüklükteki Hyalüronik Asit molekülleri sayesinde göz çevresine daha dolgun, daha ışıltılı ve anında sıkılaşmış cilt kazandırır. Salatalık, yosun ve yeşil çay özütü ile yorgun görünümden uzaklaştırır.

 

Moisture Surge™ Overnight Nem Maskesi

Cilt, özellikle cilt bariyerinin fonksiyonlarının yavaşladığı akşam saatlerinde nem kaybı yaşar. Bu amaçla Clinique, tüm gece boyunca yoğun nem desteği sağlayacak Moisture Surge™ Overnight Nem Maskesi’ni yarattı. Moisture Surge™ Overnight Nem Maskesi cildi sakinleştirerek yenilenmesini sağlar ve cildin nemi hapsetme özelliğini güçlendirir. Yıkanmayan formül, uykuda geçirdiğiniz saatlerde gün boyu cildinizde oksidatif stress kaynaklı gelişen irritasyonu önler ve gece boyunca yoğun nemle birlikte cildin yenilenmesini sağlar. Moisture Surge™ Overnight Nem Maskesi bu saatler boyunca yaşanan nem kaybını ve nem bariyerindeki zayıflamayı hedef alır. Cilt ertesi güne esnek bir şekilde uyanır ve gün boyu rahat hisseder. Cildin güçlendirilmiş nem bariyeri cilde daha güçlü bir nem tutma kapasitesi kazandırır.

 

Moisture Surge™ Hydrating Supercharged Concentrate Nemlendirici

Süper etkili su bazlı jel nemlendirici Mositure Surge™ Hydrating Supercharged Concentrate Nemlendirici kurumuş cildi nemlendirmeye yardımcı olur ve cildin saatler boyunca nemlendirilmesini sağlar. İçerisindeki Liquid-Sphere™ Teknolojisi suyu bağlama özelliğine sahip içerik maddelerini formülünde yer alan antioksidanlarla bir araya getirirken Hyalüronik Asit ve Aktive Edilmiş Aloe Suyu, cildin nem ile dolgun bir hisse kavuşmasına yardımcı olur. Böylece cildin erken yaşlanmasına neden olabilecek kuruluk ve çevresel etkenlerle başa çıkmaya yardım eder.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır