Şu anda okuyorsunuz
Boşnak Börekçi Kullar’da da hizmet verecek

Boşnak Börekçi Kullar’da da hizmet verecek

Boşnak Börekçi Kullar’da da hizmet verecek

Kocaeli’nin Başiskele ilçesine bağlı Kullar’da genç ve dinamik iş kadını Kardelen Şahin tarafından görkemli bir törenle hizmete açılan Boşnak Börekçi Cafe, siyaset ve iş dünyasının önde gelenlerini bir araya getirdi.

Boşnak Börekçi açılışına yoğun katılım

Kullar’ın efsane Belediye Başkanı İsmail Özkar’ın torunu olan Kardelen Şahin ile babası Mustafa Özkar ve 5 personel tarafından hizmet verecek olan Boşnak Börekçi Cafe’nin açılışına İsmail Özkar, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, CHP Başiskele İlçe eski Başkanı İrfan Keskin, Kocaeli Muhtarlar Derneği Federasyonu eski Başkanı İsmail Şişman, Muhtar İsmail Özkar  ve Kocaeli Sanayi Odası Meclis Üyesi, Başolsan Şirketi sahibi iş adamı Mehmet Başol da katılanlar arasındaydı.

Boşnak Börekçi Kullar’da da hizmet verecek

Boşnak Börekçi’nin 52’nci şubesi

Önümüzdeki günlerde Bursa’da da bir şubesi açılacak olan Boşnak Börekçi’nin Kullar’da hizmete açılan 52’nci şubesi. Konusunda deneyimli ve güler yüzlü personelin görev yaptığı Boşnak Börekçi Cafe’nin işletme sahibi Kardelen Şahin, öncelikli hedeflerinin müşteri memnuniyeti olduğu belirterek, “Çıtamızı yüksek tutuyoruz. Boşnak Börekçi’nin birbirinden lezzetli ürünlerini Kullarlılara tattırmayı amaçladık” dedi.

Boşnak Börekçi Kullar’da da hizmet verecek

Sosyal medyadan da ulaşabilirsiniz

Mehmetağa Mahallesi Kullar Caddesi NO: 90 Başiskele adresinde hizmete açılan Boşnak Börekçi Cafe’ye 0262 349 40 67 ve Merkez Ofis 444 2 452 numaralı telefonların yanı sıra bosnakonline sosyal medya hesabı üzerinden de ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Boşnak Börekçi Kullar’da da hizmet verecek

 

 

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır