Şu anda okuyorsunuz
BIRAKIN SİZ DEĞİL ONLAR SİZİ SEÇSİN.

BIRAKIN SİZ DEĞİL ONLAR SİZİ SEÇSİN.

clara

Bundan 6 yıl önceydi.Yağmurlu bir günde alışverişe gitmek üzere evden çıkmıştım.Asfaltın ortasında ufacık yavru bir kedi gördüm. Yağmurdan sırılsıklam olmuştu.Ağlıyordu ve ağzından kanlar akıyordu. Hızla arabanın frenine bastım,dörtlüleri yakıp aşağı indim.Onu yakından gördüğümde dehşete kapıldım. Elime aldığımda ağzındaki tüm dişlerinin kırıldığını gördüm. Belli ki şiddet görmüştü; belli ki çok acı çekmişti.Dile gelseydi kim bilir neler söylerdi diye düşündüm. Nereden bilebilirdim ki onunla kaderimizin kesişeceğini ve bu şekilde hayatıma gireceğini?Alp dağlarının özgür kızı Heidi’nin sevgili arkadaşından esinlenerek adını Clara koydum .Clara o günden sonra benim hayatımın bir parçası oldu. İnsanlardan canı yandığı için evde bize gelen kişilere tokat atıyordu.Onu benden başka hiç kimse sevmiyor ve herkes onu evde tutmamam için sanki sözleşmişçesine bana bu böyle olmaz, bu kedi bakılmaz diyorlardı. Ben ise sabırla hayır o eğer benim karşıma çıktıysa bir sebebi vardır ve o yüzden bana gelmiştir diyordum. Ona sonsuz sabırla baktım, büyüttüm ve disipline ettim. Evet kedi disiplin edilmez demeyin. Ben sevgimle disipline ettim. Kedi nankördür derler. Bana sevgimin karşılığında hiç nankörlük etmedi. Clara hayatıma böylece girdi ve iyi ki benim hayatımda. Şimdi ise kim görürse ona hayran oluyor çünkü o sevgiyle sabırla büyütülmüş bir kız çocuğu.
Can dostlarımız her yerde her an birimizin karşısına bir sebepten çıkabilir ve hayatınıza girebilir, sorgulamayın! . Kabullenip lütfen hayatınıza alın. Bilin ki sizi onunla beraber çok daha kolay ve çok daha güzel bir yaşam bekliyor.
Zerrin KAPLAN

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır