Şu anda okuyorsunuz
Beşiktaş TRC İnşaat Kadın Basketbol Takımı, Corendon Airlines ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Beşiktaş TRC İnşaat Kadın Basketbol Takımı, Corendon Airlines ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Beşiktaş TRC İnşaat Kadın Basketbol Takımı, Corendon Airlines ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Beşiktaş JK, sponsorluk anlaşmalarına devam ediyor. Beşiktaş TRC İnşaat Kadın Basketbol Takımı’nın yeni sponsoru Corendon Airlines, 2019 – 2020 sezonu boyunca Beşiktaş kadın basketbol takımının formalarında yer alacak.

#birliktehavalarauçuyoruz

Beşiktaş TRC İnşaat Kadın Basketbol Takımı, Corendon Airlines iş birliği “Kartallar Hep Yüksekten Uçar” filmiyle duyuruldu. Kaptan Bahar Çağlar ile birlikte tüm takım oyuncularının yer aldığı filmde takım, Beşiktaş taraftarlarına “#birliktehavalarauçuyoruz” şeklinde sesleniyor.

Güçlü sponsorluklarla yolumuza devam edeceğiz

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ise, tüm branşları güçlü sonsorluklarla desteklemek için çalıştıklarını belirterek, şunları söyledi:

“Beşiktaş’ımızda 2019 yılında başlayan değişimi 2020’de de devam ettireceğiz. Diğer branşlarda olduğu gibi kadın basketbolunda da sportif başarıyı yakalamak için Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Bey ile birlikte çalışıyoruz. Türkiye’nin en büyük spor kulübü olarak her branşta hak edilen başarıyı elde etmek için Beşiktaş değerlerinden taviz vermeden, her zaman sözünü verdiğimiz şeffaflık ilkesi doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz. Corendon Airlines ile imzaladığımız bu sponsorluk anlaşması, bu anlamda çok kıymetli. Öncelikle Türk sporuna kattıkları değer için kendilerine teşekkür ederim. Biz, her spor dalında sporcu yetiştiren, alt yapıya önem veren ve Türk sporunu ileriye taşıyan bir kulüp olacağız. Bu misyon, tarihiminiz ve değerlerimizin bize yüklediği önemli bir sorumluluk. Corendon Airlines’ın da desteğiyle Beşiktaş TRC İnşaat kadın basketbol takımımız da bu doğrultuda ilerleyecek. Birlikteliğimizin uzun yıllar devam etmesini diliyorum.”

“Türk kadın basketboluna değer katacağız”

Sponsorluk anlaşmalarına Beşiktaş TRC İnşaat Kadın Basketbol Takımı ile birlikte devam ettikleri için çok mutlu olduklarını dile getiren Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ise görüşlerini şu şekilde ifade etti:

“2019 yılı, şirketimiz açısından her alanda çok başarılı bir yıl oldu. Yıl içerisinde spor sponsorluklarımıza da ivme kazandırdık. Türk sporunun saygın kulüpleri ile iş birlikleri gerçekleştirdik. Sponsorluk anlaşmalarımıza Beşiktaş TRC İnşaat Kadın Basketbol Takımı ile devam ediyoruz. Türk spor tarihinde çok önemli bir yere sahip Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile bir arada olmak, bize mutluluk ve gurur veriyor. Kendileri ile birlikte gerçekleştireceğimiz çalışmaların Türk kadın basketboluna büyük değer katacağına inanıyoruz.”

Lansman filminde Kaptan Bahar Çağlar sahaya bir kartal gibi iniyor

Beşiktaş JK – Corendon Airlines iş birliği ise Dişi Kartallar için hazırladığı “Kartallar Hep Yüksekten Uçar” lansman filmi ile duyuruldu.

Bahar Çağlar’ın bir kartal gibi uçarak Beşiktaş Jimnastik Kulübü Akatlar Spor Kompleksi’ne geldiği lansman filmi, kartal belgesellerine atıfta bulunuyor ve Beşiktaş TRC İnşaat Kadın Basketbol Takımı oyuncularının rakiplerini bir kartal gibi geçtiğini anlatıyor.

Tüm oyuncuların yer aldığı lansman filmi, dijital mecralarda yayınlanmaya başladı.

Corendon Airlines’ın Beşiktaş TRC İnşaat Kadın Basketbol Takımı için hazırladığı “Kartallar Hep Yüksekten Uçar” filmi şu linkten izlenebiliyor: youtube.com/watch?v=90DU48bDJZ8

Filmin videosunu şu linkten indirebilirsiniz: we.tl/t-y9xjHqYj9i

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır