Şu anda okuyorsunuz
BAŞKAN HÜRRİYET’TEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN HÜRRİYET’TEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN HÜRRİYET’TEN MEVLANA HAFTASI MESAJI

Basının ulaştığı seviyede en büyük pay kuşkusuz görevini, şartlar ne olursa olsun fedakârca yapan basın emekçilerine aittir. Basın mensuplarımızın sorunlarının çözülmesi, haklarının iyileştirilmesi, hak ettikleri şartlara ve çalışma ortamlarına kavuşturulması, şüphesiz basınımızı daha da güçlü kılacaktır.

Özellikle medya teknolojilerindeki hızlı gelişmeyle birlikte yazılı ve görsel basının yanı sıra internet gazeteciliği ve sosyal medya da oldukça etkin bir hale gelmiştir. Bu durum doğru ve tarafsız habercilik anlayışını her zamankinden daha önemli hale getirmiş ve gazetecilerin sorumlulukları, meslek etik ilkelerine sahip çıkma duyguları önemi bir kat daha artmıştır. Basın emekçilerinin meslek etik ilkelerine sahip çıkacaklarından en ufak bir şüphem yoktur

Görevlerini özveriyle yerine getiren, yerel gazete, televizyon ve radyolarımızda çalışan tüm gazetecilerin, ulusal haber ajans temsilcilerinin ve internet medya çalışanlarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır