Şu anda okuyorsunuz
Zennup 1844’ün en doğal lezzetleri yılbaşına özel paketleriyle Boyner’de

Zennup 1844’ün en doğal lezzetleri yılbaşına özel paketleriyle Boyner’de

Zennup 1844’ün en doğal lezzetleri yılbaşına özel paketleriyle Boyner’de

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle perakende sektöründe ezberleri bozan Boyner, yılbaşı hediyesi konusunda da farklılık peşinde koşanlara benzersiz seçenekler sunuyor. Yeni yılı farklı hediye seçenekleri ile karşılayan Boyner, Anadolu tatlarının izinden giden ünlü Şef Ömür Akkor’un lezzet markası Zennup 1844’le birlikte özel bir yılbaşı paketi hazırladı. Zennup 1844 tarafından imal edilen ve tamamı doğal ürünlerden oluşan lezzet paketleri, Boyner mağazalarında satışa sunuldu.

Hepsi Zennup 1844, hepsi doğal

Sevdiklerine doğallık ve sağlık hediye etmek isteyenler için hazırlanan ”Boyner Evde Zennup Yılbaşı Paketi”nde; zeytinyağı, fındık ezmesi, ev salçası, kestane şekeri, yılbaşı kurabiyeleri, ekşi mayalı siyez ekmeği, Türk kahvesi ve sıcak çikolata gibi ürünler yer alıyor. Ayrıca yine Zennup 1844 tarafından üretilen özel ekmek kesesi ve kokulu tasarım mum bu özel paketi tamamlıyor.

Özel tasarım kutusunda

İçi kadar dışı da özenle hazırlanan ”Boyner Evde Zennup Yılbaşı Paketleri” 250 TL’lik fiyatıyla Boyner mağazalarında ve www.boyner.com.tr internet mağazasında tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır