Şu anda okuyorsunuz
YENİ HERBALIFELINE MAX İLE BİR KAPSÜL BİRÇOK FAYDA

YENİ HERBALIFELINE MAX İLE BİR KAPSÜL BİRÇOK FAYDA

Omega-3 yağ asitleri, başta balık olmak üzere bazı sebzelerde de bulunan yağ asitleridir. Esansiyel oldukları için vücutta sentezlenemezler ve mutlaka dışardan alınmaları gerekir. Vücudunuzun Omega 3 yağ asidi ihtiyaçlarını karşılamak için Herbalifeline Max’dan destek alabilirsiniz.

Yüksek seviyede EPA ve DHA içeriyor

Omega-3 yağ asidi takviyelerinin faydalarından yararlanabilmek için içeriğinde yeteri kadar EPA ve DHA bulunması gerekiyor. Herbalifeline Max yüksek miktarda EPA ve DHA içeren formülü sayesinde bir Omega -3 takviyesinden bekleyebileceğiniz faydaları sunuyor.

Kalbinize, beyninize ve gözlerinize özen gösterin*

Herbalifeline Max’ın içeriğinde yer alan Omega 3 yağ asitleri kalbin normal fonksiyonlarına katkıda bulunuyor.* Normal görme yetisinin korunmasına katkı sağlıyor.* Normal beyin fonksiyonlarının korunmasına destek oluyor.* Ayrıca normal trigliserit seviyesinin korunmasına katkıda bulunuyor.* (*Etikette yer alan talimatlara göre kullanıldığında)

Sürdürülebilir balıkçılıkla elde edildi

Çevrenin ve deniz yaşamının korunmasına önem veren Herbalife Nutrition, Herbalifeline Max ürününü sürdürülebilir balıkçılık ilkelerine uyarak üretti. Herbalifeline Max ürünü, sürdürülebilir balıkçılık ve su ürünleri alanında uluslararası sertifika veren Friends of the Sea tarafından, Deniz Dostu (Friends of the sea) Belgesi’ne layık görülmüştür.

İlginizi Çekebilir
diyet

Yeni vejeteryan jel kapsüller

Herbalifeline Maks’ın tüm içeriği vejeteryan jel kapsülleri kullanılarak kapsüllenmiştir.

Herbalifeline Max’ın önerilen satış fiyatı 116 dır.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır