Şu anda okuyorsunuz
Yapımcılar, Yazar Banu Yüksel’in İlk baskısı tükenmek üzere olan “Kimse Fahişe Doğmaz” Adlı Romanının Peşine Düştü.

Yapımcılar, Yazar Banu Yüksel’in İlk baskısı tükenmek üzere olan “Kimse Fahişe Doğmaz” Adlı Romanının Peşine Düştü.

Yazar Banu Yüksel

Yazar Banu Yüksel’in  akademik bir araştırma sonucunda kaleme aldığı  ve pavyon yaşamına ait bir hikaye üzerinden yola çıkarak aslında  mevcut dünya düzeninde insanların nasıl birer ruh fahişesine dönüştüğüne değindiği romanı ‘‘Kimse Fahişe Doğmaz’’  okurlar kadar yapımcılardan da  büyük ilgi gördü.

Kitabı okuyan  pek çok yapımcı hikayenin en kısa zamanda seyirci ile buluşturulması yönünde hem fikir. Hatta bazı yapımcılar hikayenin başrol karakterleri için araştırma yapmaya bile başlamış durumda.

Kitabının iddialı isminden ötürü pek çok kişiden cesaretine dair  tebrik telefonları aldığını söyleyen  Yüksel; “Ben bu kitabı akademik bir dille yazıp servis etseydim ve ismini de genel geçer bir ifadeyle tanımlasaydım, emin olun kimsenin dikkatini çekmeyecekti. O yüzden kadın ya da erkek herkesin merak konusu olabilecek anahtar bir kelime seçmenin en akilane yöntem olduğuna karar verdim” dedi.

İlginizi Çekebilir

Adı ve kurgusu çok iddialı olan bu kitabın filmi de şimdiden gişe rekorları kıracak gibi görünüyor.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır