Şu anda okuyorsunuz
Ustaya saygı

Ustaya saygı

Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu’nun geçtiğimiz yıl, merhum Cemal Turgay’ın hatırasını yaşatmak amacıyla, ulusal bazda açtığı yarışmada başarılı bulunan eserlerden oluşan sergi İzmit Cumhuriyet Parkı Sanat Galerisi’nde açıldı.

Ustaya saygı

SERGİYE YOĞUN KATILIM

İzmit Belediyesi’nin katkılarıyla açılan sergiye CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Akçakoca Platformu yöneticisi Ahsen Okyar, Kandıralılar Derneği eski başkanlarından Günay Gülcü ve İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Müdürü Dilek Alp’in yanı sıra Art Nicomedia Derneği Başkanı Akın Ülkü Sevinç, Avukat Raif Kandemir, İzmit Dokümantasyon Merkezi Başkanı ve Kocaeli Gazetesi İmtiyaz Sahibi Müzeyyen Ünal, Biz İzmitiz Grubu kurucusu Hüseyin Erol ve sanatçı Bülent Tamer ile çok sayıda sanat sever katıldı.

Ustaya saygı

ÖDÜLLER ÖNÜMÜZDEKİ YIL

Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kaya, fotoğraf sanatçısı, merhum Cemal Turgay anısına düzenledikleri yarışmanın ikinci aşamasını geçtiklerini belirterek, bu sergide jüri tarafından başarılı görülen eserlerin yanı sıra aynı yarışmada başarısız olanların da sergilendiğini söyledi. Kemal Kaya, yarışmanın bir sonraki aşamasının önümüzdeki yıl olacağını ve ödüllerin de sahiplerini bulacağını sözlerine ekledi. Sergi 8 Kasım gününe kadar gezilebilir.

Ustaya saygı

 

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır