Şu anda okuyorsunuz
ÜSKÜDAR’DA 6. KİTAP FUARI BAŞLIYOR ÜSKÜDAR’DA YER GÖK KİTAP OLACAK!

ÜSKÜDAR’DA 6. KİTAP FUARI BAŞLIYOR ÜSKÜDAR’DA YER GÖK KİTAP OLACAK!

Hayata geçirdiği etkinliklerle Üsküdar’ı İstanbul’un kültür sanat merkezi haline getiren Üsküdar Belediyesi tarafından, her sene geleneksel olarak düzenlenen Kitap Fuarı’nın 6’ncısı başlıyor.

 

Onur Konuğu, Prof. Dr. Sadettin Ökten, Onur Yazarı Teoman Duralı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın katılımıyla 8 Şubat Cumartesi günü açılışı yapılacak fuar, tüm İstanbulluları kültür ve edebiyat dolu bir yolculuğa çıkaracak. Alanında lider yüzlerce seçkin yayınevi ve yazarın katılımıyla adeta bir edebiyat şölenine dönüşecek olan fuar süresince; çok önemli isimlerle söyleşi ve imza etkinlikleri de düzenlenecek.

 

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in katılımıyla, 8 Şubat Cumartesi günü saat 11.00’de Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek açılışımızda, sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

TARİH: 8 ŞUBAT

İlginizi Çekebilir

SAAT: 11.00

YER: BAĞLARBAŞI KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır