Şu anda okuyorsunuz
Türkiye’nin Domino’s tarzı yeni dürümü: “Dürümos”

Türkiye’nin Domino’s tarzı yeni dürümü: “Dürümos”

Türkiye’nin Domino’s tarzı yeni dürümü: “Dürümos”

Türk mutfağının vazgeçilmezi dürüm, şimdi Domino’s Pizza’nın kendine özgü dokunuşu ile benzersiz bir lezzete dönüşüyor. Türkiye’nin en sevilen pizza markası Domino’s Pizza, lezzet tutkunlarına sunduğu enfes ürünü “Dürümos” ile dürüm keyfini katlıyor.

Daha önce pazara sunduğu Ekmek Arası lezzetiyle tüketicilerden büyük beğeni toplayan marka, pizzadaki üstünlüğünü sürpriz lezzetlere taşımayı sürdürüyor. Domino’s Pizza, pazara farklı bir soluk getirecek olan Dürümos’un tadı ve lezzeti ile tüketicilere yeni bir deneyim yaşatırken, bu yepyeni ürünün lansmanında ise başarılı oyuncu Enis Arıkan’la çalışıyor. Enis Arıkan, mizahi kişiliğini kullandığı tanıtımlarla Dürümos lezzetlerini eğlenceli bir dille tüketicilere anlatıyor.

Dürümde Domino’s Tarzı

Türkiye’nin Domino’s tarzı yepyeni ürünü Dürümos, fırından çıkan, sıcacık, akışkan peynirli ve dışı çıtır çıtır haliyle, farklılığını ve Domino’s ayrıcalığını hissettiriyor. Sunduğu her lezzete kendine has imzasını atan Domino’s Pizza, Dürümos’u fırından çıkarıyor ve yapılışında en kaliteli malzemeleri kullanıyor.

İsteyene çeşit çeşit Dürümos!

Bol malzemeli içeriği ve Domino’s ustalığıyla fırına verilen Dürümos’lar, birbirinden leziz 3 farklı çeşitle fırından çıkarak tüketicilerle buluşuyor.

Tavuklu Dürümos, enfes tavuk parçalarını damakta eriyen mozzarella ve cheddar peynirleri, kırmızı köz biber, mantar ve yöresel lezzetler baharatıyla buluşturuyor.

Üç Peynirli Dürümos ise mozarella ve cheddar peynirine bir de beyaz peyniri ekleyerek mükemmel bir uyu yakalıyor. Bu üç enfes peynire, kırmızı köz biber ve siyah zeytin de eşlik ediyor.

İlginizi Çekebilir
yoğurt

Bol Malzemeli Dürümos,ise akışkan mozzarella peyniriyle, kırmızı köz biber, mantar, mısır, siyah zeytin, sucuk, jambon ve sosisi bir araya getiren eşsiz bir lezzet sunuyor.

Domino’s Pizza hakkında

1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s Pizza, bugün dünyada 85 ülkede toplam 16 binden fazla restoran işletiyor ve 2018 itibarıyla yıllık perakende satışları 13,5 milyar ABD Doları’nı aşıyor. Domino’s Pizza, ülkemizdeki faaliyetlerini 23 yıldır sürdürüyor. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 69 ile yayılmış 538 şubesi, Gebze, İzmir, Ankara ve Gaziantep’teki fabrikalarıyla Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor.

İnovasyon alanındaki yatırımları sayesinde, Domino’s Pizza’nın Türkiye’deki evlere servis cirosunun yüzde 62’sini, dijital kanallardan alınan siparişler oluşturuyor. Domino’s Pizza’nın lezzet yolculuğu, dalında kızarmış olgun domateslerinin titizlikle hasat edilmesiyle başlıyor. Gizli baharat formülü ile harmanlayarak ürettiği nefis pizza sosunu, İtalyan mozzerella üretim teknikleriyle ürettiği mozzerella ile birleştiriyor. Pizzalarda sucuk, sosis pepperoni, jambon gibi zengin şarküteri ürünleri kullanılıyor.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır