Şu anda okuyorsunuz
TUDORS ‘’KADINA ŞİDDETE KARŞI MÜCADELEYE’’ DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR

TUDORS ‘’KADINA ŞİDDETE KARŞI MÜCADELEYE’’ DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR

TUDORS ‘’KADINA ŞİDDETE KARŞI MÜCADELEYE’’ DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR

Birleşmiş Milletler tarafından alınan kararla ‘Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’olarak belirlenen 25 Kasım 2019’da dünya çapında düzenlenecek ‘Kadına Şiddete Hayır’ kampanyasına Tudors Gömlek de katılıyor.

Tudors yurt içi 178 mağazada görev yapan toplam 834 çalışan 25 Kasım 2019 günü ‘Kadına Şiddete Hayır’ yazılı tişört giyerek bu yıl yine soruna dikkat çekecek ve farkındalık oluşturacaklar.

Başta kadınlar olmak üzere toplumda artan şiddete karşı toplumsal bilinci arttırarak farkındalık oluşturmayı hedeflediklerini belirten Tudors Gömlek CEO’su Yaşar Ayaydın “Erkek giyim markası olarak kadına yönelik şiddet konusuna dikkat çekmek ve erkekleri bilinçlendirmek konusunda büyük sorumluluğumuz olduğunu düşünüyorum. Bu amaçla uluslararası düzeyde ele alınan şiddetle mücadele gününde yurt içinde bulunan 178 mağazamızda ‘Kadına Şiddete Hayır’ tişörtleriyle şiddete farkındalık yaratmak için yola çıktık. Kadın, erkek tüm çalışanlarımız el ele şiddete hayır diyerek toplumsal bir mesaj verecek. Bu çalışmayla Türkiye genelinde artan şiddet olaylarına dikkat çekerek, toplumun her kesiminden insana “şiddete hayır” dedirtmek istiyoruz” dedi.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır