Şu anda okuyorsunuz
Tekzen’den Patili dostlarına yürekten bir hediye

Tekzen’den Patili dostlarına yürekten bir hediye

Tekzen’den Patili dostlarına yürekten bir hediye

Tekzen, proje kapsamında 4 Ekim’de Türkiye’deki bütün mağazalardan ve online’dan alışveriş yapan tüm müşterilerine pet shop kategorisindeki kendi markası olan Tekzen Best Friends’i hediye edecek. Aynı coğrafyayı paylaştığımız sokak hayvanlarına yaşam alanı tanınması, beslenme ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesi bilinciyle hareket eden Tekzen, evi sokaklar olan can dostlarımızın hayatlarına küçük bir dokunuşlar yapmaya devam ediyor.

59 ilde 140 mağaza ile müşterilerine hizmet veren Tekzen, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde de zor şartlarda sokakta yaşayan ve sahiplenilmeyen sokak hayvanlarının daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için ‘Pati Dostu Evler’ projesini de hayata geçirmişti. Bu proje ile belediyenin tahsis etmiş olduğu 97 noktaya 250 kulübe bağışlayarak patili dostları rengârenk yuvalarla buluşturmuştu.

Can dostlarımız için mamanızı istemeyi unutmayın

59 ilde yer alan 140 Tekzen mağazası ve [http://www.tekzen.com.tr%27den/]www.tekzen.com.tr’den4 Ekim’de yapacağınız bütün alışverişlerde kasa sorumlusundan sokaktaki can dostlarımız için bir kap mamanızı almayı unutmayın. Tekzen, sokak hayvanları için gönülden yaptığı projeleri her sene daha da artan bir kararlılıkla yaygınlaştırmaya devam edecek.

İlginizi Çekebilir
arzu

Editör Notu: Perakende sektöründe 24 yıldır aralıksız hizmet veren yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, bugün 59 ilde 140 mağazası ile faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’deki toplam +242 bin m2’lik satış alanı ile müşterileri için ferah alışveriş ortamı sunan, Romanya’da mağaza açan ilk yerli marka Tekzen, Avrupa DIY Perakende Birliği EDRA’nın Türkiye’den tek üyesidir.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır