Şu anda okuyorsunuz
SONBAHARIN YENİ GÖZDESİ, YILAN DESENİ TERGAN’DA!

SONBAHARIN YENİ GÖZDESİ, YILAN DESENİ TERGAN’DA!

SONBAHARIN YENİ GÖZDESİ, YILAN DESENİ TERGAN’DA!

Rahatlığından ödün vermeden tarzını tamamlamak isteyenlerin ilk tercihi olan Tergan, en kadınsı desenlerden biri olan yılan desenini çeşitli renk ve tasarımlarda sunuyor. Sokak stilinde sıkça karşımıza çıkan bu desen, günlük kombinlere de iddialı bir görünüm veriyor.

Kıyafetlerin tamamlayıcısı olan çanta ve ayakkabılar, bu sezon Tergan’da yılan desenine bürünüyor.Şıklıkla zarafeti bir araya getiren Tergan, yılan desenli çanta ve ayakkabılarla sonbaharın sadeliğine adeta hareket katıyor.

Doğadan ilham alan desenleri kendine özgü çizgisiyle buluşturan Tergan, farklı form ve tasarımlarıyla bu sezon da ilgi odağı haline geliyor.

 SONBAHARIN YENİ GÖZDESİ, YILAN DESENİ TERGAN’DA!

NOT:

Tergan, 1972 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışı müşteri isteklerine uygun tasarımları ve kalitesiyle önde gelen deri mamulleri üreticileri arasında yerini almıştır. Tasarımlar, Tergan’ın kendi bünyesinde bulunan yetenekli tasarımcıları tarafından yapılmakta ve profesyonel üretim kadrosuyla ISO 9001:2000 Kalite Standartları doğrultusunda tasarımlar ürün haline getirilmektedir. Tergan’ın ürün yelpazesinde yer alan el yapımı ürünler arasında; cüzdanlar, kemerler, evrak çantaları, bayan çantaları, seyahat çantaları, Bond ve pilot çantalar ofis ve kişisel kullanım için çeşitli deri aksesuarlar yer almaktadır. Tergan, Türkiye genelinde bulunan 38 mağazası ve cornerlarıyla hizmet vermektedir.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır