Şu anda okuyorsunuz
SOKAK MODASINA KOVBOY STİLİ

SOKAK MODASINA KOVBOY STİLİ

Tergan, sezon koleksiyonunda kadınların en büyük tutkusu olan kovboy modelini özgün tasarımlarıyla buluşturuyor. Sokak modasına yön veren Tergan’ın koleksiyonunda yer alan kovboy çizmeler, siyah, haki ve taba renk çeşitleriyle sunuluyor. jean pantolonlarınız ve kısa elbiselerinizle kombinleyebileceğiniz kovboy çizmelerle, spor-şık görünümlere imza atabilirsiniz. Renk seçeneklerinin yanı sıra, sezonun çeşitlendirilebilen tarzını yaratan kovboy stili, süet dokularıyla da adeta dile geliyor.

Tergan, sezon koleksiyonunda kadınların en büyük tutkusu olan kovboy modelini özgün tasarımlarıyla buluşturuyor. Sokak modasına yön veren Tergan’ın koleksiyonunda yer alan kovboy çizmeler, siyah, haki ve taba renk çeşitleriyle sunuluyor. jean pantolonlarınız ve kısa elbiselerinizle kombinleyebileceğiniz kovboy çizmelerle, spor-şık görünümlere imza atabilirsiniz.

Renk seçeneklerinin yanı sıra, sezonun çeşitlendirilebilen tarzını yaratan kovboy stili, süet dokularıyla da adeta dile geliyor.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır