Şu anda okuyorsunuz
Sahrap Sosyal İzmit’ten getirdiği istiridye mantarıyla yemek yaptı

Sahrap Sosyal İzmit’ten getirdiği istiridye mantarıyla yemek yaptı

sahrap

Türkiye’nin ünlü yemek uzmanı Sahrap Sosyal sosyal medya hesabından paylaştığı videoda İzmit Belediyesi üretim tesislerinden getirdiği istiridye mantarını kullanarak mantar kavurması yaptı
Ünlü yemek uzmanı Sahrap Soysal geçtiğimiz günlerde İzmit’e gelerek İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in eşliğinde  ‘Sahrap Soysal ile Mutfak Hikayeleri’ programında İzmit’in yemeklerini tanıtmıştı. Soysal bu kez de sosyal medyada paylaştığı videoda İzmit Belediyesinin üretim tesislerinde üretilen istiridye mantarını kullandığını vurgulayarak izleyicileriyle mantar kavurması tarifini paylaştı.
SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Sahrap Soysal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda da İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve İzmit Belediyesini etiketleyerek, “ Hayırlı ramazanlarınız olsun, kalbinize huzur ve sevgi dolsun, sofralarınızdan bereket eksik olmasın inşallah” ifadelerini kullandı.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır