Şu anda okuyorsunuz
Rosie Swale Pope, İzmit’te

Rosie Swale Pope, İzmit’te

Rosie Swale Pope

Çocuklara yardım için İngiltere’den Nepal’e doğru çıktığı yolculukta Gebze’de konaklayan Galler’li yazar, gezgin ve maraton koşucusu Rosie Swale Pope, İzmit’e geldi

İzmit’te Kocaeli Turizm Derneği Başkanı Soner Kılıç ve La Femme Nicomedia Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Meral Uçarı ile Hür Kocaeli Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ufuk Bagan tarafından karşılandı.

Eşyalarını, vücuduna bağlayarak çektiği mini karavanında taşıyan Pope, kendisine eşlik eden Adı Adım Yardım topluluğu üyelrinden Anıl Yapraklı ve Beyza Ramazanoğlu eşlşğinde İzmit Marina Cafe’de mola verdikten sonra hazırlıklarını tamamlamak için Outlet Center’da bulunan dekatlon pistine doğru yolculuğunu sürdürdü.

Galler’li yazar, gittiği yerlerde Türklerle bol bol sohbet edip deneyimlerini kitaplarına konu ediyor ve bu kitapların geliriyle de Nepal’deki çocuklara yardım ediyor.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır