Şu anda okuyorsunuz
PORLAND YENİ YILA BÜYÜK İNDİRİMLER İLE GİRİYOR

PORLAND YENİ YILA BÜYÜK İNDİRİMLER İLE GİRİYOR

PORLAND YENİ YILA BÜYÜK İNDİRİMLER İLE GİRİYOR

Porland, 43 yıldır Türkiye’nin önde gelen Üretici Porselen Markası kimliğini “Tasarladık ve Ürettik” mottosundan yola çıkarak modern ve mistik tarzı sentezleyerek, büyüleyici bir şıklığa sahip olan Cosmos Koleksiyonu’nu tasarladı ve üretti. Tamamen yerli üretim olan ve sır üstü baskılama tekniği ile üretilen Cosmos, hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcısına yönelik tasarlandı. Rengini yıldızlar, samanyolu, güneş gibi tüm gök cisimleri ve gökyüzü olaylarından alan Cosmos Koleksiyonu, yılbaşı sofralarınızda yarattığı farklılıkla sizlere ve sevdiklerinize ayrıcalık sunuyor. Koleksiyon; gökyüzü olaylarını resmeden desenlerden oluşan düz tabakları, kaseleri ve bardaklarıyla zarif ve şık bir hediye seçeneği de oluşturuyor. Ayrıca tüm ürünlerde %50 ve üzeri indirimler ile hemen her koleksiyondaki tekli satın alma özelliği sayesinde, müşteriler kendi zevkleri, yaşam alışkanlıkları ve bütçelerine göre diledikleri koleksiyondan diledikleri kadar ürün alıp, kendi takımlarını oluşturabiliyorlar. Kendinizi ve tüm sevdiklerinizi yeni yılda mutlu etmek ve hatırlamak isterseniz; 26- 31 Aralık tarihleri arasındaki yılın son buyuk kampanyası ve yüzlerce hediye seçeneklerine, kaçırılmayacak indirimler ile Porland mağazalarımızdan ve www.porland.com online satış sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni yıla girmeye hazırlandığımız bugünlerde, Yeni yıl heyecanını sofralarınıza rengarenk yansıtmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden yeni yıla Porland’ın Cosmos Koleksiyonu’yla girmek için acele edin! Birbirinden özel ve güzel yemeklerin yendiği, kahkahaların ardı arkası kesilmeyen sofralarınızda, Cosmos şıklığı ve farklılığı davetlileriniz tarafından unutulmayacak.

Porland İle Işıldayan Sofralar…

Mutlu Yıllar…

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır