Şu anda okuyorsunuz
PORLAND 01 BURDA AVM’DE ADANALILARLA BULUŞUYOR!

PORLAND 01 BURDA AVM’DE ADANALILARLA BULUŞUYOR!

PORLAND 01 BURDA AVM’DE ADANALILARLA BULUŞUYOR!

PORLAND’ın kendi mimarları tarafından hazırlanan üretici ve tasarımcı kimliğini yansıtan Adana 01 Burda AVM’deki mağaza konsepti, ham maddesi toprak olan porselen ürün grubundan ilham alarak; taş, tuğla, ağaç ve metali bütünleştiriyor. Rahat ve ferah alanlara sahip, rengarenk ve dayanıklı ürünlerle dolu olan mağaza, gelen ziyaretçilerine hem dinlenebilecekleri hem de alışverişin keyfini doyasıya çıkaracakları eşsiz bir alışveriş ortamı sunuyor. Porland, renk ve desen çeşitliliğiyle tasarladığı kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile hem Türkiye’nin lider porselen üreticisi olmayı hem de sektöre yenilikler katmayı sürdürüyor. ‘Kendi Takımını Kendin Oluştur’ ve ‘Kendi Evlilik Paketini Özgürce Kendin Yarat’ konseptleri ile tekli ürün satışı olan koleksiyonlarda, müşteri özelinde özgürce alışveriş yapabilme olanağı sağlayarak, yenilikçi bakış açısını da ortaya koyuyor. Ayrıca Porland mağaza içerisinde bulunan ve mağaza dekorasyonuna uygun tasarlanan 35 m2’lik Porland Atölye ile birbirinden keyifli etkinlikler sunuyor .Porland Atölye ile sizi hayallerinize şekil vermeye ve muhteşem müşteri deneyimini yaşamaya ayrıca binlerce özgür ve özgün tasarımlar için sizleri Adana’nın ilk PORLAND mağazasına davet ediyoruz.

Porland, dekorasyon trendlerine yön veren tasarımları, ürün çeşitliliği, ödeme koşulları, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı, güler yüzlü mağaza personeli ile vazgeçilmez bir alışveriş deneyimini, seçili ürünlerde özel indirim fırsatları ile ADANA 01 BURDA AVM’de 2. katta Adanalı müşterilerini bekliyor.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır