Şu anda okuyorsunuz
Philips, hayatı kolaylaştırıyor

Philips, hayatı kolaylaştırıyor

Philips, hayatı kolaylaştırıyor

Hayata geçirdiği projeler ve tasarladığı ürünler ile hem annelerin hem de bebeklerin hayatını kolaylaştıran Philips Avent, kolik, gaz ve reflüyü azaltmak için tasarladığı yeni Philips  Avent Anti-Kolik Bbberon ile beslenme sonrası anne ve bebeklere daha huzurlu ve mutlu anlar sunuyor.

Anne ve bebeklerin doğumdan oyun parkına kadar yaşadıkları her deneyimde 35 yıldır yanlarında bulunan Philips Avent, anne ve bebeklerin beslenme sonrasında yaşadığı sıkıntılardan yola çıkarak tasarladığı Philips Avent Anti-Kolik biberon ile onlara beslenme sonrası huzurlu anlar sunuyor. Air Free hava dolaşım teknolojisi ile üretilen ve yalnızca Eczanelerde satışa sunulan Philips  Avent Anti-Kolik biberonlar, bebeğinizin daha az hava yutmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Böylelikle bebeğinizin aldığı havayı azaltarak beslenme sonrasında oluşabilecek kolik, gaz ve reflü gibi sorunları hafifletmenizi sağlar.

Philips, hayatı kolaylaştırıyor

Yapılan klinik çalışmalar, Philips Avent Anti-Kolik biberonun kolik ağrılarının ve bebekte oluşan huzursuzluğu azalttığını göstermiştir. Biberonun içerisinde yer alan özel hava dolaşım aparatı  sayesinde, dik beslenme esnasında bile havanın bebeğinizin midesine girmesi engelleniyor.Böylece bebeğiniz hava yutmuyor ve beslenme sonrası yaşanan kolik, reflü ve gaz sancılarının şiddeti de önemli ölçüde azaltılmış oluyor.

İlginizi Çekebilir
uykusuz çocuklar

Philips Avent Anti-Kolik biberonlarını bebeğiniz büyüdükçe Air Free hava dolaşım aparatını çıkartarak da kullanabilirsiniz. Philips Avent Anti-Kolik biberon emziklerini de bebeğinizin ayına veya yaşına uygun şekilde değiştirerek kullanabilirsiniz.

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır