Şu anda okuyorsunuz
Philips Avent Ultra Air Gece Emzikleri ile Gece Emzik Arama Derdine Son

Philips Avent Ultra Air Gece Emzikleri ile Gece Emzik Arama Derdine Son

Philips Avent Ultra Air Gece Emzikleri ile Gece Emzik Arama Derdine Son

Hayata geçirdiği proje ve ürünler ile anne ve bebeklerin hayatını iyileştiren Philips Avent, geliştirdiği ürünlerle de anne ve bebeklerin yanında olmaya devam ediyor. Yeni doğandan, 18 aya kadar kullanım imkânı sunan Ultra Air Gece Emzikleri, hassas ciltleri yumuşak ve kuru tutmak için ekstra büyük hava deliklerine sahip. Böylelikle hava delikleri, bebeğin hassas cildinin nefes almasına imkan sağlarken, cildinin tahriş olmasını önlemeye de yardımcı oluyor. Üstelik karanlıkta parlayan bir düğmesi olan emzikler, ışıklar kapalıyken bile annelerin emziği kolayca bulmalarına olanak sağlıyor.

Tatsız ve kokusuz olduğu için bebekler tarafından kabul edilmesi kolay olan emziklerin, saklama kutusu aynı zamanda sterilizasyon görevi de görüyor. Emzik, saklama kutusunun içerisine konarak 25ml su ile mikrodalgada 700W’ta 3 dakikada sterilize edilebiliyor.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır