Şu anda okuyorsunuz
“Omar ve Biz” 7. Uluslararası Antakya Film Festivali’nden “En İyi Erkek Oyuncu” Ödülü ile döndü…

“Omar ve Biz” 7. Uluslararası Antakya Film Festivali’nden “En İyi Erkek Oyuncu” Ödülü ile döndü…

“Omar ve Biz” 7. Uluslararası Antakya Film Festivali’nden “En İyi Erkek Oyuncu” Ödülü ile döndü...

Ansam Kültür Derneği ve Fotofilm tarafından, 20-26 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenen 7. Uluslararası Antakya Film Festivali’nin ‘Altındefne’ ödülleri açıklandı.

“Omar ve Biz” filminindeki başarılı performansla “En İyi Erkek Oyuncu” ödülüne Cem Bender layık görüldü.

Yönetmenlerden Mehmet Bahadır Er; Zor bir karakteri başarıyla hayata geçiren Cem Bender’e profesyonelliği, disiplini ve insanlığı ile filme kattıkları için teşekkür etti, bu ödülü fazlasıyla hak ettiğini” belirtti.

İlginizi Çekebilir
aralık

Omar ve Biz, Türkiye | Yunanistan sınırında yaşayan emekli komutan İsmet (Cem Bender)’in komşusu Sabri (Menderes Samancılar)’nin hayatını kurtaran iki göçmeni evinde misafir etmeye başlaması ile istemediği iki yeni komşusuyla arasındaki derin çatışmalı hikâyeyi anlatıyor.

Kültür Bakanlığı destekli ve TRT ortaklığı ile çekilen “Omar ve Biz”festival yolculuğuna 35.Varşova Film Festivali’nde aldığı ödül ile başladı, ilk gösterimin ardına yeni yıla kadar geçen iki buçuk ayda 11 ulusal ve uluslararası festivale katıldı ve 9. Malatya Uluslararası Film Festivali ,7. Kayseri Film Festivali’nin ardına şimdi de 7. Uluslararası Antakya Film Festivali’nden ödül ile döndü…

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır